1

Naturea

Portekiz’de kurulan Naturea Petfoods kaliteli ham maddeleri bir araya getirerek kaliteli kedi maması ve köpek maması üretmek üzerine kurulmuş bir şirkettir. 2010 yılında kurulan naturea mama hiçbir ürününde yan ürünler kullanmamaktadır. Doğal mamalar üretmenin yanı sıra Naturea ana malzeme olarak insan üretimi için onaylanmış balık, kuzu ve et kullanmaktadır. Evcil hayvanların tüm yaşam evreleri için gerekli olan mama çeşitliliğine sahip olan bu marka, ham maddelerin tutkuyla mamaya dönüştüğü adres olmuştur.

Naturea Köpek Maması

Köpeklerin beslenmesi yaşam sürelerini ve yaşam standartlarını en çok etkileyen unsurlardan biridir. Bu neden beslenme konusu oldukça önemlidir. Naturea köpek maması ise oldukça kaliteli ve premium mama sınıfına giren bir markadır. Naturea köpek maması tüm ırklar için besinler ürettiği gibi aynı zamanda yavru, yetişkin gibi farklı yaş gruplarına yönelik mamalar da üretmektedir. Somon, et, tavuk ve kuzu ana ham maddelerini oluştururken naturea pirinç, kekik, maydanoz, patates, elma, havuç, kabak gibi ürünler de kullanır mamalarında. Oldukça besleyici ve köpeklerin hayır diyemeyeceği lezzette hazırlanır mamalar. Buradaki amaç köpeklerin gerekli olan bütün vitamin ve mineralleri almasıdır. Köpeğiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu markada 1 yaşına kadar köpeklerde naturea yavru köpek maması, 1 yaşından 7 yaşına kadar yetişkin köpek maması tercih edilmelidir. Çünkü her köpeğin ihtiyacı olan besin değerleri farklıdır. Yavru köpekler gelişim aşamasında olduğu için daha çok yağlı köpek mamalarına ihtiyaç duyarken yetişkin bir köpek daha çok protein ağırlıklı beslenmelidir. Bu yüzden Naturea köpek maması çeşitlerine de buna göre özel olarak formüle edilmiştir.

Naturea Kedi Maması

naturea kedi maması

Köpeklerde olduğu gibi kedilerin de hayatında beslenme oldukça önemlidir. Öyle ki beslenme kalitesinden dolayı evcil kediler daha uzun süre yaşarlar. Evde beslenilen kedilerde ise premium mamalar ve ihtiyaçlarına göre seçilen mamalar yaşam sürelerini arttırmada rol oynamaktadır. Naturea kedi maması premium mama sınıfında yer alır. Kedilerin yaş grubuna göre ihtiyaç duydukları besin değerlerini sunar. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi barındırmazken sadece doğal ham maddelerden üretmektedir. Naturea kedi maması üretirken de yaş gruplarını dikkate alır ve yavru, yetişkin gibi farklı gruplarda mama çeşitleri vardır. Farklı yaş gruplarına yönelik mamalar üretirken, farklı lezzet ve aromalarda üretim yapmaktadır. Somonlu, tavuklu, etli ve kuzulu temel olarak ürettiği mama çeşitleridir. Eğer siz de kediniz için kaliteli ve lezzetli bir mama arıyorsanız kediniz yaşı ne olursa olsun naturea kedi maması çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

Naturea Yaş Kedi Maması

Naturea petfood markası kuru mamaların yanı sıra yaş mamalar da üretmektedir. Öyle ki yaş maması da oldukça popüler ve kedi, köpekler tarafından sevilen lezzettedir. Naturea yaş kedi maması 85 gramlık ürünler halinde paketlenmişken naturea yaş köpek maması 375 gramlık konserveler şeklinde satışa sunulmaktadır. Kuru mamanın yanı sıra evcil hayvanlara haftada 1 kez yaş mamanın da verilmesi gerekir.

Devamını Göster

naturea köpek maması

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR