Golosi Kedi Maması

Kedilerin de her canlı gibi beslenme düzeni ve tükettikleri besinlerin içeriği vücutlarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde olmalıdır. Bu sayede yaşam süreleri uzar, çeşitli hastalıklara yakalanma riski azalır ve mutlu bir hayat yaşarlar. Kalitesiz mamalar başlangıçta size hesaplı gelebilir, ancak ilerleyen zamanlarda kedinizin sağlık sorunu yaşaması ihtimalini dramatik bir şekilde arttıracaktır. Bu yüzden kaliteli bir kedi maması markası kullanmanızı öneririz. Golosi kedi maması kaliteli mama üreten markalardan biridir.

Golosi kedi maması İtalyan mama üreticisi Zoodiaco tarafından üretilir. Lezzetli formülü ve zengin bir içeriğe sahip olması ile birlikte aynı zamanda uygun fiyatlı olması Golosi kedi mamasının kedi sahipleri tarafından oldukça fazla tercih edilmesine olanak sağlamıştır. Golosi kedi maması kedinizin sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürebilmesi için gerekli olan temel besin maddelerini içermekle kalmaz, aynı zamanda koruyucu ve renklendirici katkı maddelerini içermez. İçeriğindeki Arbocel selüloz sayesinde kedinizin yuttuğu tüy yumaklarının kolayca atılmasını sağlar. Golosi kedi maması içerisinde niasin bulunur, bu sayede Golosi kedi maması kedinizin mukoza sağlığının korunmasında yardımcı olur. Golosi kedi maması ISO 9001 kalite standartlarına sahiptir ve "GDO içermez" ürün sertifikasına sahip içeriklerle üretilmektedir. Golosi kedi maması bilimsel araştırmaların öncülüğünde, formülü uzman veteriner hekimler tarafından geliştirilerek İtalya'daki modern tesislerde üretilir.

Golosi Kedi Maması Çeşitleri Nelerdir?

Golosi kedi maması alanında uzman veteriner hekimler tarafından her kediye uygun olarak formülize edilir ve üretilir. Kedinizin yaşına, kilo durumuna, kısırlaştırılmış olup olmamasına, ve sahip olduğu hastalıklara bağlı olarak kedinizin damak tadına uygun şekilde farklı mama çeşitleri Golosi tesislerinde üretilmektedir. Golosi kedi maması yaş mama olarak konserve şeklinde veya kuru mama olarak üretilir. Sığır etli ve ciğerli, somonlu, tavuk etli veya hindili, kedinizin damak tadına uygun olabimesi için birçok farklı çeşitte ve lezzette Golosi kedi maması üretilmektedir.

Golosi Yavru Kedi Maması

Golosi yavru kedi maması yavru kedilerin sütten kesildikleri andan itibaren 1 yaşına gelene kadar güvenle tüketebileceği şekilde üretilmiştir. Bu dönemde yavru kedilerin mutlaka kaliteli bir mama ile beslenmesi veteriner hekimler tarafından önerilir. Yavru kedilere yetişkin kedi maması vermek onların gelişim geriliği yaşamasına neden olur. Golosi yavru kedi maması ise yavru kedinizin gelişme döneminde ihtiyaç duyacağı bütün esansiyel aminoasitleri, vitamin ve mineralleri içeren zengin ve dengeli bir formüle sahiptir. Bu sayede yavru kedinizin sağlıklı bir şekilde büyümesine olanak sağlar. Golosi yavru kedi maması kolay sindirilebilir bir yapıdadır. Yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu prebiyotikleri içerir, böylelikle yavru kediler sağlıklı bir bağırsak florasına sahip olur. Kedilerde yaygın görülen ve önemli bir risk teşkil eden sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesinde yardımcı olur.

Golosi Kısır Kedi Maması

Golosi kısır kedi maması kısırlaştırılmış dişi veya erkek kediler için özel olarak üretilmiştir. Kediler kısırlaştırıldıktan sonra metabolizmaları yavaşlar, kilo almaya daha yatkın hale gelirler. Aynı zamanda idrar yollarında taş ve kristal oluşması ihtimali de artar. Kısırlaştırılmış kediler için üretilen Golosi kedi maması düşük magnezyum içeriği sayesinde idrar yollarında taş oluşması riskini azaltır, özel formülü sayesinde kedinizin fazla kilo almasını önler ve kas yapısının korunmasına ve yenilenmesine katkıda bulunur. Yüksek oranda frukto-oligosakkarit içerir, bu sayede kedinizin bağırsak florasını düzenlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki çinko, biotin ve maya sayesinde kedinizin deri ve tüy sağlığını destekler. Kedinizin eklem yerleri ve bağ dokusu Golosi kısır kedi mamasının içeriğinde bulunan ve yeşil midyeden üretilmiş olan glukosamin ve kondroitinler sayesinde güçlü ve dayanıklı kalır.

Golosi Kedi Maması Hakkındaki Yorumlar

"İçeriğini güvenilir bulduğum için sipariş verdim, kedim iştahla tüketiyor, çok memnunuz."

"Golosi kedi mamasını kedilerim iştahla tüketiyor. Şimdiden tüyleri daha az dökülüyor ve daha sağlıklı görünüyor. Çevremdeki diğer kedi sahiplerine de tavsiye ediyorum.

Golosi kedi mamaları kullanan hayvan sahiplerinin düşünceleri ve geri dönüşleri her zaman önemli olmuştur. Golosi kedi mamalarının içeriği ve kalitesi sayesinde günümüzde birçok hayvan sahibi güvenle Golosi kedi maması kullanmaktadır.

golosi kedi maması

Golosi Kedi Maması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Golosi Kedi Maması Çeşitleri Nelerdir?

Golosi kedi maması çeşitleri lezzetlerine göre tavuklu, hindili, somonlu, kuzu etli gibi birçok çeşitte üretilir ve sadece kaliteli ham maddeler kullanılır. Bu yüzden de kedilerin ve kedi sahiplerinin en çok tercih ettiği markalardandır.

Golosi Kedi Mamasından Kedime Günlük Ne Kadar Vermeliyim?

Evcil hayvanınıza ne kadar mama vereceğiniz yaş grubu başta olmak üzere birçok etkene göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz paketlerin üzerinde yazan tavsiyelere uyabileceğiniz gibi veteriner hekiminizden de bu konuda yardım alabilirsiniz.

Golosi Kısır Kedi Maması Üretiyor Mu?

Golosi markası sadece yaş grupları ve lezzetler olarak değil, kedilerin sağlık durumlarına göre de mamalar üretir. Yani Golosi Kısır Kedi Maması da üretmektedir.

Golosi Kedi Maması Fiyatları Ne Kadar?

Golosi kedi maması fiyatları ekonomiktir. Öyle ki Golosi kedi mamasının içeriği premium mamalar sınıfına girerken, fiyatı uygun olduğundan kedi sahiplerinin en çok beğendiği mama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Golosi Kedi Maması Yorumları Nelerdir?

Golosi kedi maması yorumları oldukça olumludur ve en çok tavsiye edilen mamalardan biridir. Bu konuda dilerseniz ürünlerin altında yer alan yorum kısmına göz atabilirsiniz.

214,40 TL KDV Dahil
268,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
500,00 TL KDV Dahil
625,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
526,40 TL KDV Dahil
658,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
500,00 TL KDV Dahil
625,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
500,00 TL KDV Dahil
625,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
500,00 TL KDV Dahil
625,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
68,80 TL KDV Dahil
86,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
214,40 TL KDV Dahil
268,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo