Golosi

İtalyan mama üreticisi Zoodiaco tarafından üretilen Golosi Food Genaration ürünleri kalitesi ile premium, fiyat aralığı olarak orta segmentte olan lezzeti ve zengin besin içeriği yanında uygun fiyatı ile de göze çarpan bir markadır.

Köpeklere özel 11, kedilere özel de 6 farklı lezzeti ile ön plana çıkan Golosi’nin ürün gamında küçük, orta ve büyük ırklar için özel beslenme sağlayan tavuklu pirinçli, hindi etli pirinçli, sığır etli pirinçli, kuzu etli pirinçli, balık etli pirinçli gibi… farklı tatlar bulunmaktadır.

Golosi’nin temel besin içeriği üzüm çekirdeği özü, zeytin özü ve yeşil midyedir. Üzüm çekirdeği özü, evcil hayvanların bağışıklık sistemini destekleyen ve hücre yaşlanmasını önleyen antioksidanlar ve proantisiyadin kaynağı olarak kullanılmaktadır. Zeytin özü, kardiyovasküler sistem sağlığının desteklenmesine yardımcı olan antioksidan aksiyonunu sağlayan polifenol, zeytin ekstratı içermekte ve evcil hayvanın kalp sağlığını korumaktadır. Yeşil kabuklu midye ise evcil hayvanın bağ dokusunun tekrar yapılanmasına yardımcı olan ve eklemlerindeki yangı ile savaşmayı destekleyen glikozaminoglikan (GAGs) kaynağı içermektedir.

İçinde hiçbir koruyucu ve renklendirici katkı maddesi içermeyen Golosi, İtalyan kalite standartlarında ISO 9001 kalite belgesine sahip üretim tesislerinde üretilmektedir. Evcil hayvan sağlığı ve refahını en üst düzeyde düşünen markalar hiçbir şekilde GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez.

Devamını Göster

366,80 TL KDV Dahil
524,00 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo