Champion
Ürün Kodu : 3336800000054

Champion Kalın Taneli Kedi Kumu 10 kg

%10
indirimli
Favorilere Ekle
25,49 TL
28,32 TL
- iyi kum - , Hiç koku olmaması ve topaklanması harika. sadece çok az patilerine yapışıyor bazen. tavsiye ederim.
4/ 5
- Beğeniyorum - , ilk olarak denediğim kumdu sadece patilere yapışıp taşınmasından şikayetçi olup türlü kum denedim fakat emiciliği, topaklaşması ve kokuyu hapsetme yönünden bir numara benim için.
4/ 5
24 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Champion Kalın Taneli Kedi Kumu 10 kg

  Champion Bentonit Kedi Kumu tamamen doğal olan Bentonit kumundan üretilmiş olup kedinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir zararlı madde içermez. Hammaddesinde kullanılan doğal minerallerin moleküler yapıları çok yüksek sıvı emme gücüne sahiptir. Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa sürede absorbe eder. İdeal bir topaklanma özeliğine sahiptir; çabuk ve sıkı topaklar oluşturur. Çabuk topaklanma özelliği, sıvının kedi kumu kutusunun en altına inip orada birikmesini önler. Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel bir kuruluk sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunar. Oluşan topakları hemen kürek ile alabilir ve bu şekilde bakteri oluşumuna engel olabilirsiniz. Ayrıca ıslanınca çok hoş ve kuvvetli bir bebek pudrası kokusu yayar . Bu koku sizin ve kedinizin diğer rahatsız edici kokuları hissetmenizi engeller. Yüksek Emiş Gücü Hammaddesin'de kullanılan doğal Bentonit minerallerinin moleküler yapıları ve mikro gözenekleri çok yüksek emme gücüne sahiptir. Bu sayede su ve koku emme kapasitesi çok yüksektir. İdeal Topaklanma ve Kolay Temizlik Kediniz tuvaletini yapınca kum hızla nemi içine çeker ve topaklanır. Bu sayede çok kolay temizlenir. Koku Kontrolü/Bebek Pudrası Kokusu İçeriğinde bulunan koku kapsülleri sıvı ile temasa geçtiği anda patlayarak ortama hoş bir bebek pudrası kokusu yayar. Bu temiz koku ile kediniz ve siz rahat edersiniz. Kediniz için sağlıklı bir ortam yaratmış olursunuz. Uzun Süreli Kullanım/Ekonomik 10 kg Champion Bentonit Kedi Kumu sıradan bir kedi kumunun 30 kilosuna eşittir. Yalnızca topaklanan bölümü bir kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak temiz kumu ziyan etmemiş olursunuz. Bu özellik aynı zamanda çok zahmetli i periyodik tuvalet temizliğini daha kolay ve pratik hale getirir. %100 Doğal ve Çevre Dostu Bentonit madenden çıkarıldıktan sonra herhangi bir kimyasal işlem görmeden doğal haliyle kullanıma sunulur. 
   
  Doğaldır, çevre dostudur ve insan sağlığına zararsızdır. 
   
  Ürün Özellikleri; 
  * Topaklanan Süper Beyaz Kedi Kumu 
  * %99,5 tozdan arındırılmıştır. 
  * 0,6 mm ? 2,25 mm kompakt granüllerden oluşur. 
  * Yüksek kaliteli %100 Doğal bentonittir ve çevre dostudur. 
  * Islanınca patlayan koku kapsülleri içerir 
  * Süper topaklanma gösterir. 
  * Temizlenmesi kolaydır. 
  * Yüksek su tutma kapasitelidir. %300-330 sıvı emme kapasitesi vardır. 
  * Kabı kuru ve temiz tutar. 
  * Ekonomik tüketim sağlar.

  Kedi tuvaleti üzerine 8 cmden az olmayacak yükseklik oluşturarak uygulanır. Kedi ihtiyacını gördükten sonra topaklanan kısmı kürekle alarak yerine yeni kumu ilave ediniz.
     
  Ürün Özellikleri
  Kum Çeşidi
  :
  Doğal
  Tane Şekli
  :
  Kalın
  Kullanım Şekli
  :
  Topaklaşmayan
  Koku Özelliği
  :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.