x

Cat Fresh Doğal Çam Peleti Kedi Kumu 1,58 Kg

Organik Kedi Kumu
Cat Fresh Doğal Çam Peleti Kedi Kumu 1,58 Kg

Cat Fresh

Cat Fresh Doğal Çam Peleti Kedi Kumu 1,58 KgWebser Kodu : T2565

Barkod Kodu : 789290500352
9,09 TL
8,18 TL
10 0,91 TL
Havale Fiyatı 8,18 TL
Adet
Minik dostun memnuniyeti :) - ,
4/ 5
Ürünü ilk elime aldığımda beğenmemiştim fakat 2-3 gün sonra fikrim değişti.idrar kokusunda çok çam kokuyor.tavsiye ederim
Ağaç kumların en ucuzu en iyisidir - ,
5/ 5
Ağaç kumların en ucuzu en iyisidir Boşuna fazla paralar ödemeyin.
Koku yok - ,
5/ 5
Evet koku yok ama dışkıyı uzaklaştırmak biraz zahmetli ama sağlıklı olması her kusuru örtüyor. Silika ve topaklaşan kumlardan uzak durun.
Talaşlar ele batıyor - ,
1/ 5
Peletlerin kesimleri çok kötü yapılmış, kenarları keskin ve sivri. Elime battı dökerken bu yüzden dekedimin patisine batabileceğini düşünüp kullanmadım.
:) - ,
3/ 5
Ne kakalar topaklaşıyor ne de çiş.Koku hiç yok ağaç kokuyor.Kakaları görüp alıyorum da çişe ne olduğuyla ilgili hiç bir fikrim yok.
53.6
ADET
 

Cat Fresh Doğal Çam Peleti Kedi Kumu 1,58 kg

Doğal çam kedi kumu, ağaç endüstrisinin doğal yan ürünlerini kullanır.  Rusya dan elde edilen güney çamını maksimum performans için peletler halinde sunar.Tamamen temiz steril tozdan arındırılmış ve sağlıklı olabilmesi için peletler halindedir. Kedinizin ayağına veya tüylerine yapışmaz sıkıştırılmış peletler ekonomiktir. Bu daha değerli olmasını sağlar. Pakette uzun ömürlüdür.Ameliyat sonrası bakımlarda özellikle veterinerler tarafından onaylanmıştır, ayrıca çevre dostudur. Cat fresh yavru ve yetişkin kedileriniz için güvenli ve sağlıklıdır, evinizde ve dünyamız üzerinde kullanak için güvenlidir. Doğal yoldan bakteri üremesini engeller, kedi kumu kabınızda temiz ve taze bir koku bırakır. 1.58 kg, 3.18 kg7,9 kg olarak üç değişik boyut ta paketlerde satılmaktadır.

Nemi absorbe ederek kokuyu nötralize eder ve kürekle alınabilecek sert bir topak haline getirir.Bu ürün hafiftir, diğer geleneksel topaklanan Kedi kumlarında daha esnektir Biyolojik olarak Doğada çözünebilir topaklar güvenli bir şekilde tuvalete atlabilir. Orjinal Cat Fresh® Çam ağacın peletlerinden Kedi Kumu gibi doğal yoldan bakteri oluşmasını önler Kedi tuvalet kabında temiz ve taze bir koku bırakır. CatFresh silica tozu içermez, toxic değildir ve yanlışlıkla yutulsa bile tüm hayvanlar ve insanlar için tamamıyla güvenlidir.


NEDEN DOĞAL ÇAM AĞACINDAN KEDİ KUMU?
 
Koku çıkartan sıvıyı gelenek  kedi kumlarına göre 4 kat daha fazla ve hızla emer, anında kokuyu yok eder. Toz ve bentonit' den arındırılmıştır. Üretimine 100 taş fırınlarda, kurutulmuş çam ağaçları ile başlanır ve pelet küçük tane veya parçacık haline getirilir. Doğal olarak bakteri ve patojen hastalığa sebep olan organizmalar içermez. Silika tozu da içermediğinden kedinizin   ayak ve tüylerine yapışmaz. Dostunuzun evinizi kirletmesine izin vermez.Güvenli, 100 çam ağacı ürünleridir.Kimyasal veya ek katkı maddesi içermez, doğa dostudur. Doğal çam ürünleri olduğu için zehirli madde içermez.Dostunuz veya çocuğunuz tarafından  yanlışlıkla yutulsa bile zara vermez. Tamamen güvenlidir.Katı dışkılardan arındırılmış kumları bahçenizde gübre olarak kullanabilirsiniz.Tuvalete atılabilir, kürekle alınabilir ve biyolojik olarak doğada çözülebilir.
 

Ürün Özellikleri
Kum ÇeşidiOrganik
Tane ŞekliKalın
Kullanım ŞekliTopaklaşmayan
Koku ÖzelliğiÇam Kokulu

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.