Cat Fresh
Ürün Kodu : 789290500352

Cat Fresh Doğal Çam Peleti Kedi Kumu 1,58 Kg

%20
indirimli
Favorilere Ekle
7,27 TL
9,09 TL
- Koku yok - , Evet koku yok ama dışkıyı uzaklaştırmak biraz zahmetli ama sağlıklı olması her kusuru örtüyor. Silika ve topaklaşan kumlardan uzak durun.
5/ 5
- Ağaç kumların en ucuzu en iyisidir - , Ağaç kumların en ucuzu en iyisidir Boşuna fazla paralar ödemeyin.
5/ 5
- Minik dostun memnuniyeti :) - , Ürünü ilk elime aldığımda beğenmemiştim fakat 2-3 gün sonra fikrim değişti.idrar kokusunda çok çam kokuyor.tavsiye ederim
4/ 5
- :) - , Ne kakalar topaklaşıyor ne de çiş.Koku hiç yok ağaç kokuyor.Kakaları görüp alıyorum da çişe ne olduğuyla ilgili hiç bir fikrim yok.
3/ 5
- Ekonomik ve pratik - , Yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Hem ekonomik hem de pratik. Kedilerim memnun ben memnun...
3/ 5
63.5 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Cat Fresh Doğal Çam Peleti Kedi Kumu 1,58 kg

  Doğal çam kedi kumu, ağaç endüstrisinin doğal yan ürünlerini kullanır.  Rusya dan elde edilen güney çamını maksimum performans için peletler halinde sunar.Tamamen temiz steril tozdan arındırılmış ve sağlıklı olabilmesi için peletler halindedir. Kedinizin ayağına veya tüylerine yapışmaz sıkıştırılmış peletler ekonomiktir. Bu daha değerli olmasını sağlar. Pakette uzun ömürlüdür.Ameliyat sonrası bakımlarda özellikle veterinerler tarafından onaylanmıştır, ayrıca çevre dostudur. Cat fresh yavru ve yetişkin kedileriniz için güvenli ve sağlıklıdır, evinizde ve dünyamız üzerinde kullanak için güvenlidir. Doğal yoldan bakteri üremesini engeller, kedi kumu kabınızda temiz ve taze bir koku bırakır. 1.58 kg, 3.18 kg7,9 kg olarak üç değişik boyut ta paketlerde satılmaktadır.

  Nemi absorbe ederek kokuyu nötralize eder ve kürekle alınabilecek sert bir topak haline getirir.Bu ürün hafiftir, diğer geleneksel topaklanan Kedi kumlarında daha esnektir Biyolojik olarak Doğada çözünebilir topaklar güvenli bir şekilde tuvalete atlabilir. Orjinal Cat Fresh® Çam ağacın peletlerinden Kedi Kumu gibi doğal yoldan bakteri oluşmasını önler Kedi tuvalet kabında temiz ve taze bir koku bırakır. CatFresh silica tozu içermez, toxic değildir ve yanlışlıkla yutulsa bile tüm hayvanlar ve insanlar için tamamıyla güvenlidir.


  NEDEN DOĞAL ÇAM AĞACINDAN KEDİ KUMU?
   
  Koku çıkartan sıvıyı gelenek  kedi kumlarına göre 4 kat daha fazla ve hızla emer, anında kokuyu yok eder. Toz ve bentonit' den arındırılmıştır. Üretimine 100 taş fırınlarda, kurutulmuş çam ağaçları ile başlanır ve pelet küçük tane veya parçacık haline getirilir. Doğal olarak bakteri ve patojen hastalığa sebep olan organizmalar içermez. Silika tozu da içermediğinden kedinizin   ayak ve tüylerine yapışmaz. Dostunuzun evinizi kirletmesine izin vermez.Güvenli, 100 çam ağacı ürünleridir.Kimyasal veya ek katkı maddesi içermez, doğa dostudur. Doğal çam ürünleri olduğu için zehirli madde içermez.Dostunuz veya çocuğunuz tarafından  yanlışlıkla yutulsa bile zara vermez. Tamamen güvenlidir.Katı dışkılardan arındırılmış kumları bahçenizde gübre olarak kullanabilirsiniz.Tuvalete atılabilir, kürekle alınabilir ve biyolojik olarak doğada çözülebilir.
   

  Ürün Özellikleri
  Kum Çeşidi
  :
  Organik
  Tane Şekli
  :
  Kalın
  Kullanım Şekli
  :
  Topaklaşmayan
  Koku Özelliği
  :
  Çam Kokulu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.