Erken Teşhis Kumu

kedi hastalıkları
Bu ürünle kedinizin sağlığını ev ortamında kolayca gözlemleyebilir, hastalıklar ve sorunlar büyümeden müdahale edebilirsiniz.
 
 Kullanımı çok basit (ayrıntılı Türkçe bilgi ve renk skalası paketin içinde)
 Tüm kedi kumu çeşitleriyle uyumlu
 Renk değişimi özelliğiyle idrardaki anormallikleri gösterir (düşük veya yüksek pH, kan, vb.). İdrar yolu rahatsızlıklarını kediniz hastalık belirtilerini göstermeye başlamadan erken tespit etmenizi sağlar.
 Özellikle 3 yaş ve üzeri kedilerde düzenli kullanılması önerilir.
Kullanma Talimatı
Paketi kum kabınızın yüzeyini kaplayacak şekilde boşaltın (kum kabında herhangi bir çeşit kum olabilir).
 Kediniz idrarını yaptıktan sonra en az 10 dakika bekleyin.
 Kum yüzeyinde oluşan rengi paketin üzerindeki renk skalasıyla karşılaştırın.
 Oluşan renk anormal ise veterinerinize danışmanız gerekmektedir.
 Oluşan renk normal ise, kristalleri kumunuzla karıştırabilirsiniz. Kristallerin koku kesme özelliği size ekstra rahatlık sağlayacaktır.
İçerik ve uyarılar
Ürün pH dedektörleri içeren yüksek kaliteli kedi kumudur. Yutulduğunda bile zararsız ve alerji yapmayan yapısı sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ultra Erken Teşhis Sistemi tedavi ve hastalıkları teşhis amacıyla kullanılmaz. İdrarda anormal bir renk değişimi gözükmese bile kediniz normalin dışında davranışlar sergiliyorsa veya hastalık belirtileri görüyorsanız veterinerinize başvurunuz.
 Bu ürünle kedinizin sağlığını ev ortamında kolayca gözlemleyebilir, hastalıklar ve sorunlar büyümeden müdahale edebilirsiniz. hastalıklar ve sorunlar büyümeden müdahale edebilirsiniz. petburada.com web sitesine girerek alabilirsiniz, gerekli açıklamalar yukarıda belirtilmiştir, yinede daha fazlasını öğrenmek ve kullanımını görmek için  tıklayın !
Etiketler: erken teşhis, erken teşhis kedi kumu, hastalık teşhisi, kedi, kedi hastalıkları teşhisi, kedi kumu, kediler için özel kum, özel kedi kumu
Ocak 17, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR