True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Köpek Maması 2 kg
True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Köpek Maması 2 kg

True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Köpek Maması 2 kg

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 209,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 167,91 TL(KDV Dahil)
20,93 TL 'den başlayan taksitlerle

True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Köpek Maması 2 kg

 

True Instinct® YÜKSEK ET köpeklerin atalarından beslenen diyetten ilham alarak eksiksiz ve dengeli beslenme sağlar. Doğanın kendisi kadar içgüdüsel beslenme sağlamak için seçkin bir doğal meyve, sebze ve bitki karışımı ile birlikte üstün kaliteli, kemiksiz balıktan yapılır.


Aktif bir yaşam tarzına uyarlanmış yüksek enerji ve protein seviyesi yiyecekler
Köpeğin içgüdüsel beslenmesine uygun yüksek et ve balık bazlı, tahılsız ve düşük karbonhidratlı tarif (maksimum% 20 NFE).
Sindirilebilir karbonhidrat kaynağı olarak patates, bezelye ve nohutla tahıl tarifi yok.
Seçilen etlerin yüksek proteinli tarifi, sağlıklı sebze ve meyvelerle birlikte, metabolizmayı artırır ve daha iyi bir vücut durumunu ve kas kütlesinin korunmasını destekler.
Sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için yüksek düzeyde antioksidanlar (E, C, selenyum vitaminleri), çinko ve protein.

True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Köpek Maması İçeriği: Kavrulmuş Somon * (% 30), tavuk unu (% 29), kuru bezelye *, ton balığı unu (% 7), bezelye unu *, hayvansal yağ * (% 5) (doğal tokoferollerle korunmuş), patates * , protein hidrolizat (% 4), kurutulmuş hindiba kökü *, nohut *, mineraller, kurutulmuş elma *, kurutulmuş havuç *, kurutulmuş domates pirinci *, kurutulmuş brokoli *,
kurutulmuş kırmızı meyveler *, kurutulmuş yosun *, kurutulmuş kabak *, kurutulmuş biberiye *. *Doğal içerik. Katkı Maddeleri: A Vitamini: 30000 IU; D3 vitamini: 2000 IU; E vitamini: 410 mg; C vitamini: 350 mg; demir sülfat monohidrat: 260 mg (Fe: 86 mg); potasyum iyodür: 1.9 mg (I: 1.4 mg); bakır sülfat pentahidrat: 33 mg (Cu: 8.8 mg); manganez sülfat monohidrat: 123 mg (Mn: 40 mg); çinko sülfat monohidrat: 240 mg (Zn: 88 mg); sodyum selenit: 0.24 mg (Se: 0.11 mg). Doğal antioksidanlarla.

True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Köpek Maması  Analitik Değerler: Protein:% 39 Yağ İçeriği:% 21 Ham elyaf:% 2.5 İnorganik madde:% 8.5 Ω3:% 1.2 Ω6:% 1.9

 

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Balık
Irk Özelliği
Medium Large
Benzer Ürünler