Felicia Köpek Maması

Felicia köpek maması hem farklı lezzetlerde hem de zengin vitamin değerlerine göre birçok farklı şekilde çeşitlendirilip üretilen premium mamalardan biridir. Ayrıca Felicia köpek maması dünya çapındaki standartlarda üretim yapan markalardandır. Felicia köpek maması sıklıkla kalite kontrolünden ve denetimlerden de geçirilir. Bunların yanında Felicia, en çok tercih edilen markalardan biri olarak mamalarını tek tipte üretmez. Mamaları köpeklerin ırkına, yaşına ve kısır olup olmamasına göre sınıflandırılarak premium olarak üretir. Felicia köpek maması yaş gruplarına özel olarak farklı çeşitlere de sahiptir. Köpek sahiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler olarak ayrılan farklı çeşitte seçenekler sunar. Farklı yaştaki köpeklerin ihtiyaçları birbirlerinden farklı olduğundan Felicia köpek maması her yaş grubunun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde farklı besin değerleri barındırarak üretilir. Bunlara ek olarak ise kısır olan ve kısırlaştırılmamış köpekler için de farklı Felicia köpek maması seçenekleri mevcuttur. Kısırlaştırılmış köpekler kilo almaya daha eğilimlidirler bu yüzden Felicia köpek maması bu gibi sorunları engellemek ve kısır köpeklere destek olmak için daha az kalori içeren çeşitlere sahiptir. Tüm Felicia köpek mamaları çeşitlilikleri kadar lezzetlidirler ve köpeklerin damak zevkine uyum sağlarlar. Bu yönüyle de Felicia köpek maması onların sağlığına destek olurken ağız tatlarına da uyum sağlar.

Felicia Yavru Köpek Maması

Her yaş grubu köpeğin besin ihtiyacı farklı olduğundan bu ihtiyaçları doğru bir şekilde karşılamak köpek sahipleri için son derece önemlidir. Özellikle yavru köpekler yetişkin ve yaşlı olan köpeklerden daha fazla ve daha farklı besin değerlerine ihtiyaç duyarlar. Bunun en önemli nedeni ise büyüme ve gelişme çağında olmalarıdır. Kemikleri de bu dönemde gelişim gösterdiğinden beslenmelerine dikkat edilmelidir. Kemik gelişimlerini desteklemek ve besin ihtiyaçlarını karşılamak adına Felicia yavru köpek maması piyasada sıklıkla tercih edilir. Felicia yavru köpek maması yavru köpeklerin ağız ve çene yapısına de uyum sağlar. Bunun nedeni ise daha küçük tanecikli seçeneklerde bulunmasıdır. Felicia yavru kedi mamasını kaliteli kılan en önemli özelliklerden biri de kullanılan malzemelerin ve vitaminlerin çeşitliliğidir. Felicia yavru kedi maması içeriğinde yavru köpeklerin büyüme ve gelişmelerine katkı sağlayabilecek her türlü protein, vitamin ve besin değerini barındırır. Yavru köpek sahibi olan kişiler ise köpekleri için en uygun lezzeti istedikleri paket büyüklüğüne göre tercih etmelidirler.

Felicia Köpek Maması 15 Kg

Köpek sahibi olan kişilerin hem bütçelerine hem de ihtiyaçlarına göre üretilen mamalar vardır. Bu mamalar kilogram olarak değişiklik gösterir ve daha büyük kilogramda paketlenerek satılırlar. Bu sayede de yapılan alışverişi daha karlı kılarlar. Alışverişi daha karlı kılmanın yanında da bu mamaların kullanım süresi diğer mamalara kıyasla çok daha uzun ömürlüdür. Felicia köpek maması 15 kg da yine köpek sahiplerinin ihtiyaçlarına göre üretilen mamalardan bir tanesidir. 15 kilogram olarak hazırlanan Felicia köpek mamalarının paketleri yine pek çok zengin lezzetlerle ve vitaminlerle hazırlanmıştır. Bu sayede de birçok farklı köpeğin damak zevkine uyum sağlayacak seçenekleri bulmak mümkündür. Ayrıca Felicia köpek maması 15 kg, köpeklerin ırkına, yaşına ve kısır olup olmamasına göre de sınıflara ayrılır. Tüm bunların yanı sıra köpek sahibi olan kişiler maxi ya da büyük boy mamalar tercih ettiklerinde bütçelerine de katkı sağlamış olurlar. Bunun nedeni ise Felicia köpek maması 15 kg gibi mamaların diğer mamalara kıyasla en uygun fiyata ve en uzun kullanım ömrüne sahip olmasıdır. Hem bütçesine katkıda bulunup hem de lezzeti ve besin değerleriyle köpeklerine destek olmak isteyen tüm köpek sahipleri Felicia köpek maması 15 kg tercihinde bulunmalıdırlar.

felicia köpek maması

Felicia Köpek Maması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Felicia Köpek Maması Çeşitleri Nelerdir?

Felicia köpek mamasının diğer mamalarda olduğu gibi birçok lezzette ürünleri mevcuttur. Bu mamalardan en çok tercih edilenleri kuzulu, somonlu, düşük tahıllı gibi mamalardır. Siz de köpeğinizin en sevdiği lezzetteki Felicia köpek mamasını uygun fiyatlarla hemen petburada.com'dan sipariş verebilirsiniz.

Felicia Köpek Maması Fiyatları Nelerdir?

Felicia köpek maması yerli üretim olduğundan birçok markaya göre uygun fiyatlıdır. Öyle ki dünyaca ünlü markalarla aynı kalitede olup, fiyatını uygun olan nadir markalardandır. Felicia köpek mamasının büyük boy çeşitleri de bütçenizi düşünür.

93,50 TL KDV Dahil
110,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
289,00 TL KDV Dahil
340,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
89,25 TL KDV Dahil
105,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
289,00 TL KDV Dahil
340,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
306,00 TL KDV Dahil
360,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
93,50 TL KDV Dahil
110,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
89,25 TL KDV Dahil
105,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
93,50 TL KDV Dahil
110,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ