Sera İmmunPro Mini Küçük Balık Büyütme Yemi 100 ml
Sera İmmunPro Mini Küçük Balık Büyütme Yemi 100 ml

Sera İmmunPro Mini Küçük Balık Büyütme Yemi 100 ml

Marka : Sera
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 130,00 TL
indirimli : 117,00 TL
Barkod : 4001942451123
15,93 TL 'den başlayan taksitlerle

​Sera İmmunPro Mini Küçük Balık Büyütme Yemi 100 ml

 
4 cm büyüklüğüne kadar olan balıklar için ağır batan yem
 
Sera ImmunPro Mini 4 cm büyüklüğüne kadar olan tüm süs balıkları için ağır batan büyütme yemidir. Probiyotikler özel nazik bir işlemle yeme uygulanır ve küçük süs balıklarının bağırsak florasını stabilize eder. Besinden daha etkin faydalanabilme sayesinde su kirliliğinin azalmasını garantilerler. %50 oranının üzerinde yüksek protein yüzdesi sayesinde probiyotik ve diğer işlevsel MOS, Haematococcus ve Spirulina gibi malzemelerin eklenmesi sayesinde büyütme yemi hızlı büyüme, güçlü gelişim ve balıkların parlak renklenmesini garantiler.
 
ImmunPro da sera tarafından süs balıkları yemi ürün yelpazesinde başarılmış diğer bir çığır açan yeniliktir. Bu kusursuz süs balığı yemi ilk kez bağırsak florasını stabilize eden Haziran 2016’dan beri onaylı, EFSA (Avrupa yem güvenlik otoritesi) tarafından süs balığı yemi olarak ve büyüme ve yemden faydalanmayı artırmak için önerilen Bacillus subtilis içermektedir.
 
Yemin kalıcı olarak optimize kullanılabilirliği balıklarin eşit gelişimi ve sağlığını hızla destekler. Güçlendirilmiş hayvanlar kayda değer dercede daha az hastalanır. İlaveten atık ürünlerini de destekleyen içtiyotoksik ve alglerden kaynaklanan su kirliliğini oldukça düşürür.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR