Sera Fishtamin Balık Vitamini 15 Ml
Sera Fishtamin Balık Vitamini 15 Ml

Sera Fishtamin Balık Vitamini 15 Ml

Marka : Sera
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 85,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 67,99 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4001942027106
8,47 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera Fishtamin Balık Vitamini 15 ml

Balıkların hastalığı sırasında veya sonrasında, yeni bir akvaryuma yerleştirilmelerinden sonra, kuluçka için ve yeni doğmuş balık yemlerinin vitaminle zenginleştirilmeleri için süspansiyon halinde hazırlanmış multi-vitamin preparatı. sera fishtamin, kış uykusu öncesi ve sonrasında havuz balıklarına kuvvet kazandırılması için de uygundur. sera fishtamin doğrudan akvaryum suyuna eklenebilir. Yine de haftada bir balıkları beslemeden bir kaç dakika önce her balık için yemlere 6-7 damla damlatmak en iyisidir. Havuz balıkları, her üç haftada bir her balık için 10 - 12 damla sera fishtamin almalıdır.
 

Tatlı su, tuzlu su ve havuz balıkları için ideal multivitamin kompleksidir. Balıklar akvaryum içerisinde, sürekli stres altında olurlar. Akvaryumda ki balık türlerini birbirleriyle uygun olarak seçerek ve akvaryum içinde yeterli donanım sağlayarak bu stresi azaltabilirisiniz. Ancak balıklarınızın her şeyden önce vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Sera Fishtamin sadece stres azaltıcı değil, bir çok fayda sağlayan multivitamin kombinasyonudur.


Ürünün Kullanım Şekli;
Sera Fishtamin‘i direkt yeme karıştırarak veya akvaryum suyuna damlatarak kullanabilirsiniz.
Tüm yemlerin vitamince zenginleştirilmesi, hastalık süreci ve sonrasında her 50 lt suya 6 - 7 damla kullanılmalıdır.
Taşıma sırasında stres durumuna karşı, her su değişiminde yeme 4 - 6 damla veya akvaryum ışıklandırması kapatıldıktan sonra direkt olarak 50 litre suya 4 - 6 damla kullanılmalıdır.
Üretime başlamadan önce ve başladıktan 10 gün sonrasına kadar her 2 günde bir her 50 litre suya 4 - 6 damla damlatılarak sonrasında yemleme yapılmalıdır.

Dondurulmuş yem kullanılıyor ise yemin donu çözüldükten sonra 3 - 4 damla damlatılıp birkaç dakika bekledikten sonra yemleme yapılmalıdır.
Yavru balık yetiştirilmesinde her 2 günde bir kez yavru miktarına göre 1 - 5 damla kullanılmalıdır.
Bahçe havuzlarında ilkbaharda 3 hafta boyunca her gün 10 - 12 damla kullanılması tavsiye edilir.


Uyarılar;
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.
Çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.
Besin maddesi yapımında kullanılan hayvanlar için kullanmayınız.
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR