Sera Feed A Otomatik Yemleme Makinesi
Sera Feed A Otomatik Yemleme Makinesi

Sera Feed A Otomatik Yemleme Makinesi

Marka : Sera
İndirim Oranı : %19 indirimli
Fiyat : 475,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 386,44 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4001942088404
52,60 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera Feed A Otomatik Yemleme Makinesi;

 

Tüm akvaryum balıklarının devamlı, doğru ve verimli beslenme için serafeed A kullanılır. serafeed A otomatik yemleme makinesi, akvaryum balıklarınıza günde 1 - 6 defa önceden belirlenen miktarda yem verir. Yuvarlak yem silindiri, yaklaşık olarak 80 ml’yi içerir, seçilen yem miktarı, akvaryumun içinde yavaş ve eşit şekilde dağılır.Yem miktarı, yemleme sayısı ve yemleme zamanı birkaç kısa adımda çabuk olarak ayarlanabilir. Özellikle genç balıklar günde birkaç kez küçük miktarlarda beslendiklerinde daha hızlı ve sağlıklı büyür. serafeed A, yemleme zamanını günlük programlarına sığdıramayan meşgul akvaryumcular için daima ideal bir seçimdir.

Yuvarlak yem silindiri, yaklaşık olarak 80 ml’yi içerir, seçilen yem miktarı, akvaryumun içinde yavaş ve eşit şekilde dağılır. Bu nedenle, suyun sıçramasından kaynaklanan kümeleşme yoktur. Dişliler, herhangi bir sorun olmadan kazara yanlış yöne dönmeye karşı dirençlidirler. 

Ayrıca yeni özellikleri, işletim elemanlarını ve özel bir hava hortumu konektörünü içeren kolaylıkla çıkarılabilir su sıçraması koruyucu kapağını da içerir. Sonuncuya bağlandığında, sera air 110 plus hava pompası, yemleri sürekli olarak kuru halde tutacaktır.

 

Günde en fazla 6 otomatik besleme yapılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR