Sera Artemia Mix 18 Gr Balık Yemi
Sera Artemia Mix 18 Gr Balık Yemi

Sera Artemia Mix 18 Gr Balık Yemi

Marka : Sera
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 72,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 64,80 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4001942007245
8,82 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera Artemia Mix 18 Gr Balık Yemi

Tüm süs balığı yavruları için yeni açılmış artemia yumurtası içeren, yüksek miktarda protein ihtiva eden yemdir. Özellikle büyüme devresindeki yavru balıklarda büyümeyi hızlandırır. Tuzlu suda yaşayan omurgasız ve mercanların beslenmesi içinde kullanılabilir. İçeriğindeki yüksek oranlı karoten balığınızın renklerinin daha görkemli olmasını sağlar.

Beslenme Tavsiyesi;
Poşetin tamamının 500 ml su içerisine boşaltılarak oda sıcaklığında 24 saat bekletilmesi ve sonra beslenme için kullanılması tavsiye edilir.Artemia Tuzlu su kereviti larvaları, her türden balık yavrusu için aranan değerli bir tattır.

Yetişkin balıklar ve pek çok omurgasız canlı da bu canlı artemia kereviti larvalarını ve yetişkinlerini yemekten zevk duyar. Sera Artemia-mix, artemia larvalarının hazır porsiyonlu teknolojik tam bir üreme karışımıdır. Tek yapılması gereken, 500 ml su doldurulmuş temiz bir kaba paketi boşaltıp karıştırmaktır. Bu kit sayesinde üretilen canlı yem konusunda hiçbir tecrübesi olmayan insanlar bile başarılı olabilir. Sera Artemia-mixiçindeki temel elementler, artemia larvalarının biyolojik değerini daha da artırır.Özellikle ABD?nin Utah eyaletindeki Büyük Tuz Gölü?nden gelen artemia yumurtaları, çok kalitelidir. Çok küçük boyutlu nauplii?leri bir arada içerir yeni doğan çok küçük balıklar için önemlidir. Garantili mükemmel yumurtadan çıkma oranına sahiptir.Sera Artemia-mix, uygun porsiyon torbalarda sunulmaktadır dolayısıyla sera artemia kapsüllerinin nem alıp yumurtadan çıkma oranının düşme riski bulunmamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR