Regent 6500 Hava Motoru Tek Çıkışlı
Regent 6500 Hava Motoru Tek Çıkışlı

Regent 6500 Hava Motoru Tek Çıkışlı

Marka : Regent
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 53,04 TL(KDV Dahil)
indirimli : 42,43 TL(KDV Dahil)
Barkod : 6938104012923
5,29 TL 'den başlayan taksitlerle

Regent 6500 Hava Motoru Tek Çıkışlı

Akvaryum içerisindeki oksijen ihtiyacını sağlamak için, tek çıkışlı, hava motorudur. Akvaryumlarda oksijen sağlamanın yanında, suda doğal bir dalgalanma sağlar.

Duvara asılarak kullanmaya uygundur.
Tek çıkışlıdır.
Yüksek ve düşük ayarlı olarak iki farklı seviyede çalışır.

Kullanma Talimatı;
Kurulumu ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Öncelikle, akvaryumdan yukarıda kuru bir yere konulması gerekir. Eğer akvaryumdan yukarı bir yere konulamayacaksa mutlaka check valve kullanılmalı ve motora suyun geri dönüşü engellenmelidir. Pompa uygun bir yere yerleştirildikten sonra hava çıkış borusunun ucuna hava motoruna uygun olarak temin edeceğiniz hortum takılması ile pompa kullanıma hazırdır. Elektirik bağlantısı sağlandıktan sonra çalışmaya başlayacaktır.

Uyarılar;
Pompanın takılacağı piriz ve pompanın konumu önemlidir. Islanmayacak şekilde, akvaryumdan yukarıda ve uzak konumda olmalıdır.
Pompanın akvaryumdan yukarıda kuru bir yerde olmasına özen gösterilmelidir. Akvaryum içerisine düşürülmemelidir. Düştüğü taktirde fişi çekilmeden su içerisinden çıkarılmamalıdır.
Pompa su içerisine düştüğü taktirde fişi çekilerek çıkarıldıktan sonra bir kaç gün kuruması beklenilmeli. Kuruduğundan emin olunduktan sonra tekrar çalıştırılabilir.
Pompa sürekli çalışır vaziyette kalmalıdır.
Çoklayıcı ile kullanıldığında performansı düşeceğinden tavsiye edilmemektedir.
Fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir.
Kesinlikle yağlanmamalıdır.