Mera Küçük Irk Kuzulu Köpek Maması 4 Kg
Meradog Küçük Irk Lamb Rice Kuzulu Köpek Maması 4 Kg

Mera Küçük Irk Kuzulu Köpek Maması 4 Kg

Marka : Mera
Fiyat : 299,00 TL(KDV Dahil)
37,27 TL 'den başlayan taksitlerle

Mera Köpek ve kedi mamaları formülünde kullanılan zengin içerikler yüzyıllardır insan sağlığında da kullanılan en etkili kaynaklardır. Deri ve tüy problemleri yaşama potansiyeli gösteren ya da mide bağırsak sistemi açısından hassas dostlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi hayatının her döneminde temel ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmayacak, doğal yollarla kalp damar ve eklem sistemlerini desteklemeye yardımcı olacaktır.

Mera-MERADOG Pure Mini Adult Kuzu Eti ve Pirinç

 
Yetişkin, hassas köpekler için tam mama.
Mera Dog koruma konsepti: Optimum hücre koruması için antioksidanlar (C, E vitaminleri, beta-karoten ve selenyum). Deri ve tüyler için doğal Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri (somon yağı, ayçiçeği yağı ve keten tohumunden elde edilen) ile çinko şelat. Dengeli bir bağırsak florası ve güvenli sindirim için periyodik inülin.Özel küçük ırklar için adapte edilmiş protein ve enerji içeriğine sahip, türe uygun şekli ve artırılmış vitamin içeriği ile optimize edilmiş mama taneleri. Çoğu evcil hayvan maması alerjileri için idealdir. Sadece tek bir karbonhidrat kaynağı - sadece bir tür et. Optimum Bağışıklık koruması için kolostrum , mannan oligosakkaritler ve beta-glukanlar içerir.
Analitik bileşenler: Ham Protein %23,0, ham yağ %13,0, ham lif  %2,50, ham kül : %7,70, kalsiyum %1,50, fosfor %0,95, sodyum %0,35.
Köpek maması Kg başına katkı maddeleri: Beslenme fizyolojisi katkı maddeleri: A vitamini 15.000 IE, D vitamini 1500 IE, E vitamini (all rac- alfa tokoferil asetat) 400mg , C vitamini (Na-Ca askorbil monofasfat şeklinde) 300mg , beta-karoten 10 mg, bakır(Bakır-II-sülfat, pentahidrat şeklinde) 12.5 mg, çinko (çinko sülfat, mono hidrat şeklinde) 100mg ,çinko (glisin,çinko şelat,hidrat şeklinde) 60 mg, demir (Demir-(II)- sülfat,mono hidrat şeklinde) 200mg , mangan (Mangan-(II)- sülfat,mono hidrat şeklinde) 25mg,iyot (kalsiyumiyodat,anhidre şeklinde) 2,30mg, selenyum (Sodyumselenit şeklinde) 0,35mg.
Bileşimi: Pirinç,kuzu eti,patates proteini , hayvansal yağ, hayvansal protein (hidrolize), kuru pancar küspesi (şekeri alınmış), keten tohumu (%2),bira mayası (kurutulmuş),yumurta tozu,lignoselülöz,somon yağı (&0,6), sığır kolostromu (&0,5,kazeini giderilmiş) ayçiçeği yağı (%0,4), kalsiyum klorür , sodyum klorür , maya ekstresi (kurutulmuş, = %0,2 beta-glukan ve mannan oligosakkaritler),hindiba inülini (%0,1),deniz yosunları (kurutulmuş).
Parti no ve SKT paketin üzerindedir.
 
Besleme Önerisi : Tabloya baktınız. Enerji İçeriği: Dönüşebilir enerji (FEDIAF, 2008 uyarınca) 15,50 MJ/kg. tavsiye edilen veriler , harici etkilere ve köpeğin donanımına göre uyarlanması gereken günlük referans değerlerdir.
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Kuzu
Irk Özelliği
Small
Benzer Ürünler