Mera Hassas Köpekler İçin Ödül Bisküvisi 600 Gr
Mera Hassas Köpekler İçin Ödül Bisküvisi 600 Gr
Mera Hassas Köpekler İçin Ödül Bisküvisi 600 Gr, Köpek Bisküvisi, Mera

Mera Hassas Köpekler İçin Ödül Bisküvisi 600 Gr

Marka : Mera
Fiyat : 350,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4025877590184
47,64 TL 'den başlayan taksitlerle

Mera Hassas Köpekler İçin Ödül Bisküvisi 600 Gr


Analiz değerleri:
Protein:%22,Ham yağ:%6,5, Ham kül: %6, Ham lif: %2,5, Kalsiyum %1,3, Fosfor %0,7, sodyum &0,6. 
 
İçerik:
Pirinç %68, Kurutulmuş hindi %23, sebze yan ürünleri, hindiba tozu, yağlar, mineraller, maya.  
 
Yem Katkıları:
Antioksidanlar,koruyucular.   Katkılar  : Vitamin A 5,000 IU, vitamin D (vitamin D3) 500 IU, vitamin E (alfa-tocoperil asetat) 50mg

 

 

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR