Ferplast Swing 1 Beyaz Kedi Kapısı
Ferplast Swing 1 Beyaz Kedi Kapısı

Ferplast Swing 1 Beyaz Kedi Kapısı

Marka : Ferplast
İndirim Oranı : %25 indirimli
Fiyat : 186,01 TL(KDV Dahil)
indirimli : 139,50 TL(KDV Dahil)
17,39 TL 'den başlayan taksitlerle
 
Ferplast Swing 1 Beyaz Kedi Kapısı
 

Beyaz Renkli Köpek Kapısı Köpekler için açılır kapanır kapaklı, her kapıya uygun kapı. Ferplast’ın Swing Serisi Köpek Kapıları kolayca herhangi bir kapıya ya da duvara monte edilebilir(Ahşap,Metal,Cam,Duvar). Dört ayaklı dostunuz için açılır kapanır olarak dizayn edilmiştir. 

Boy 21,5 cm 
Genişlik 24 cm 
Yükseklik 5 cm 
Ağırlık 0,424 Kg 
 
Köpeğinize uygun farklı ölçülerde olanları kolayca bulabilirsiniz, yavru köpekler için Swing 1,3 ya da 5′i öneriyoruz, orta ya da büyük köpekler içinse Swing 11 ya da 15 öneriyoruz.
 
Kullanım Amacı : Kedi ve köpekler için imal edilmiş bir çok ebatta kedi ve köpek kapıları mevcuttur. kedi ve köpek kapısını alırken petinizin ebatlarına uygun olanını tercih ediniz. Daha çok balkon kapıarında kullanılan kapılar kedilerin tuvalet kaplarını balkonda kullanmanızı kolaylaştırır. Evinizin çıkışını sağlayacağınız kapısına monte ettikten sonra giriş,çıkış ve giriş çıkış şeklinde yön ayarlamasını ayarlamasını yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.Özellikle kış aylarında kapıların kapalı olduğu dönemde oldukça işlevseldir.Isı yalıtımı bazı modellerde mevcuttur.Etrafları toz girişini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.
 

Yararlı İpuçları: 

Kedi kapısı montajı biraz el becerisi gerektirir. Muhtemelen bir tornavida, testere, matkap ve bir parça zımpara kağıdına ihtiyacınız olacak.
Cam kapılara montaj daha zordur; birçok kullanım talimatı bu konuda yardımcı olması için bir camcıyla temasa geçmenizi önerecektir.
Kedi kapınızı doğru yüksekliğe yerleştirdiğinizden emin olun - kedinizin kullanmakta zorlanmaması için çok yüksekte olmamalıdır.

Benzer Ürünler