Ferplast GrO 5984 Tırnak Makası Küçük Boy
Ferplast GrO 5984 Tırnak Makası Küçük Boy

Ferplast GRO 5984 Tırnak Makası Küçük Boy

Marka : Ferplast
İndirim Oranı : %19 indirimli
Fiyat : 190,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 154,58 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8010690056630
21,04 TL 'den başlayan taksitlerle

Ferplast GRO 5984 Tırnak Makası Küçük Boy

Ferplast GRO 5984 Tırnak Makası Küçük Boy ; Tırnak bakımı düzenli olarak takip edilmesi gereken bakım işlemlerinden biridir. Özellikle dışarıya çıkmayan küçük ırklarda, kuş ve kedilerde aşırı tırnak uzaması istenmeyen üzücü kazalarla sonuçlanabileceğinden tırnak boyunun kesilerek kısaltılması gerekir. Tırnak kesme sırasında olası kanamaları engelleyebilmek için küçük parçalar halinde bir kaç seferde kesilmesi, canlı tırnak dokusuna dikkat edilmesi tavsiye edilir.

Tırnak Bakımı Hakkında: Kedi ve köpeklere doğal yaşantılarında  tırnak bakımı gerekmez. Ev yaşantısında sürekli evde yumuşak zemine bastıklarından ve sokaktaki yürüyüş yetersizliğinden dolayı tırnakları hızlı uzar.Özellikle köpekler uzun yürüyüşlerle yeri tırmaladıklarından tırnakları belirli bir seviyeye kadar aşınır fakat evde uzun süre kalanlarda bu pek mümkün değildir.Uzamış tırnaklar hem evdekileri rahatsız etmekte hemde kedi yada köpeğinizi rahatsız etmektedir.Kedi ve köpeklerin tırnak kesiminde dikkat edilmesi gereken kan damarını kesmemektir.anatomik olarak kan damarı tırnağın içerisinde pembe kırmızı bir çizgi halinde görülür bu hayali çizginin hemen altından kesilmelidir.İstenmeyen bir duruma maruz kalmamak için veteriner hekimize tırnak kesimi hakkında ve tırnağın kesim yeri hakkında bilgi alabilirsiniz.Bu paylaşın genel bilgi mahiyetinde verilmiştir.Kesme tavsiyesi değildir.
NOT : Tırnak makası, göz temizleme solüsyonu, kulak temizleme solüsyonu, regl külodu, köpek külotları ve tuvalet ürünleri gibi bakım ve hijyen ürünlerinin iadesi mümkün değildir.
Takdir edersiniz ki; Size gelen her ürün sizin için depomuzda muhafaza edilmekte ve sadece sizin kullanımınıza sunulmaktadır. Bu kurallar dahilinde siparişlerinizi vermenizi rica ederiz.
Anlayışınız için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.
Petburada.com
Sağlık-Bakım ÜrünleriTırnak Bakımı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR