Ferplast Good Bite Dental Natural  Köpek Ödülü Medium
Ferplast Good Bite Dental Natural  Köpek Ödülü Medium

Ferplast Good Bite Dental Natural Köpek Ödülü Medium

Marka : Ferplast
İndirim Oranı : %25 indirimli
Fiyat : 22,36 TL(KDV Dahil)
indirimli : 16,77 TL(KDV Dahil)
2,09 TL 'den başlayan taksitlerle

Ferplast Good Bite Dental Natural  Köpek Ödülü Medium

 
​​Köpeğinizin diş hijyeni için ideal ödül kemiği! Ferplast tarafından GoodBite Natural adlı ürün serisi, Helix köpekler için yeni çiğneme oyuncakları.  Doğal bileşenlerden üretilmiş, toksik olmayan ve biyolojik olarak sindirilebilir malzemeden imal edilmiştir. Köpeğinizin diyetini değiştirmezler. Mekanik çiğneme eylemleri sayesinde dişlerin güçlendirilmesine ve temiz tutulmalarına yardımcı olur.  Yenilmesi halinde kesinlikle güvenlidirler. Her ebattaki yavru köpekler ve yetişkin köpekler için uygun, küçük ve orta boyda mevcuttur.
 
Orijinal ambalajında ikili paket.
Doğal bileşen bazlı, toksik olmayan ve biyolojik olarak parçalanabilir.
Köpeğin dişlerini güçlendirir, emilirse güvenlidir.
Köpeğin diyetini değiştirmez.
Etkili, stressiz bir enstrüman olarak çalışır ve oyun zamanını geliştirir.
Son kullanma tarihi yoktur.
Son derece iştah açıcı olarak tadlandırılmış.
Tüm köpekler için helezon şeklinde.
2,2 x 2,1 x 16 cm Boyutlarında
 

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Benzer Ürünler