Benefit

Benefit ürün formülleri uzun araştırmalar ve ciddi çalışmalar sonucu Veteriner Hekimler tarafından özenle geliştirilmiştir. Kedi ve köpeklerin özel ihtiyaçlarına, değişik yaş dönemlerine ve farklı fizyolojik gereksinimlerine göre tam ve dengeli beslenmelerini sağlayacak benzersiz formüllerin tasarımı, son derece gelişmiş programlar ve en güncel bilimsel veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

Benefit Kedi-köpek mamaları, evcil hayvan sahiplerinin de hayatını kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Öncelikle sorumluluğunu yerine getirmenin gururu ve güveni ile tüm ürünlerinde %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Benefit mamalarından memnun kalınmadığı takdirde, para iadesi yapılmaktadır. Yaptığımız araştırmalarda, büyük paket mamalarda aroma ve lezzet kaybı ciddi boyuttadır, bu nedenle paketin sona kalan %20-30’unda tüketim sorunu yaşanmaktadır, araştırma sonucu;  Benefit kedi-köpek mamalarının büyük paketlerinin, 1’er kiloluk iç ambalajlar içermesi ve bu şekilde aroma ve lezzetin büyük paketlerde de korumasına karar verilmiştir. Ve son olarak, Benefit kedi-köpek mamaları dostunuza en iyisini sunmak için gösterdiğiniz özveriyi önemsemektedir. Bu nedenle kalite olarak üst segment mamalar ile rekabet halinde olmasına rağmen, sizin özverinize katkı sağlamak adına, yerli bir marka olmanın avantajı ile kalitesi ile yarıştığı mamaların çok altında fiyatlar ile bütçenize katkı sağlamaktadır.

Benefit marka kedi ve köpek mamalarında evrensel standartlara uygun üretimi benimsenmiştir. Kedi ve köpeklerimizin dengeli beslenmede hak ettiği önemi görebilmesi ve evcil hayvan sahiplerinin her zaman “sağlıklı mama” tercih etmesi için, mamalarımızın NIR sistemi ile analizlerinin düzenli olarak gerçekleştirmiştir. Kalite kontrol sistemiyle her üretimde aynı kaliteyi garantilemiştir. Tüm bu kriteleri sağlayan üretim tesisimiz Royal-Cert ISO 9001: 2008 kalite belgesine sahiptir.

Devamını Göster