45,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
45,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
26,10 TL KDV Dahil
29,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
45,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
72,00 TL KDV Dahil
80,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
1

Vancat Kedi Kumu

Kediler ülkemizde en çok beslenen hayvanların başında gelir. Öyle ki sadece evde değil, ofiste, dükkanlarda, sokaklarda dahi diğer birçok ülkenin aksine Türkiye’nin her yerinde kedilere denk gelebilirsiniz. Her ne kadar kedilerin beslenmesi ve bakımı kolay gibi gözükse de evcil kedilerin diğer kedilerden farklı bir takım ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların başında da kedilerin tuvaletlerini yapabilecekleri bir kedi tuvaleti ve içinde kedi kumunun olmasıdır. Piyasada birçok marka ve çeşit varken elbette kedi tuvaleti ve kedi kumu seçerken zorlanabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki Vancat kedi kumu en çok tercih edilen kedi kumlarından biridir. Çünkü Vancat markalı kedi kumları yüksek emici özelliğe sahiptir. Bunların yanı sıra her ihtiyacı karşılamaya yönelik çeşitleriyle de kedi sahiplerinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Van Cat Kedi Kumu Nasıldır?

Kedinizin tuvalet ihtiyacı için gereken kedi tuvaletini aldığınızda muhakkak kedi kumu da satın almalısınız. Bahçedeki toprak, gazete kağıdı ya da talaş gibi yanlış kullanım ve tercihlerin evcil hayvanınızın sağlığı üzerinde olumsuz etki edebilir. Bu tür davranışlar ilk defa kedi sahiplenmiş olan kedi sahiplerinde görülebilen davranışlardır. Evcil hayvanınızın ve sizin sağlığınız için mutlaka kedi kumu kullanmalısınız. Bir marka önerisinde bulunmamızı isterseniz Van Cat kedi kumu ise ülkemizde en çok tercih edilen super premium sınıfında olan uygun fiyatlı bir kedi kumudur. Vancat kedi kumu yüksek emici özelliği sahip kedi kumudur. 10 kg’luk paketlerde satışa sunulmaktadır. Bu paketler 1 aylık kedi kumu ihtiyacınızı karşılamaktadır. Eğer ilk defa kedi sahiplendiyseniz kedi tuvaletinin içine ortalama 7 cm olacak şekilde kedi kumu dökmelisiniz. Her gün ya da gün aşırı kumu üstündeki atıkları temizlediğinizde hem kediniz rahatlıkla tuvaletini kullanacaktır hem de koku yapmayacaktır. Ayrıca kedi kumunu kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz. Haftada bir kez azalan kum kadar kaba Vancat kedi kumu koymanızı öneririz. Ayda bir kez olmak üzere de kumları atık yapmalı ve yeni kumu kaba boşaltmadan önce iyice temizlemelisiniz.

Vancat Kedi Kumu Çeşitleri Nelerdir?

Diğer tüm kedi kumu üreticilerinde olduğu gibi Vancat markası da oluşan ihtiyaçlara yönelik ürünler çıkarmaktadır. Yani kalın taneli vancat kedi kumu, ince taneli, standar büyüklükte gibi çeşitlerin yanı sıra kokulu, kokusuz, topaklanan, topaklaşmayan gibi çeşitleriyle üretim yapmaktadır. Bu kadar çeşitli olması vancat kedi kumunun oldukça popüler olma nedenlerinden birisidir. Öyle ki vancat kedi kumu çeşitlerinden sizin için en uygun kedi kumunu bulduktan sonra kaliteden ödün vermeden aynı ürünü tekrar satın alıp aynı kalitede kullanabilirsiniz. Vancat kedi kumu paketleri farklı farklı renklerde üretilmektedir ki bu sizin tercih ettiğiniz kedi kumunu daha iyi seçebilmeniz, tanıyabilmeniz içindir. Farklı bir marka kedi kumu kullanıyorsanız da vancat kedi kumuna geçtiğinizde siz de kediniz de aradaki kalite farkını farkedeceksiniz.

Devamını Göster

vancat kedi kumu