Trixie 2 Düğümlü Diş İpi (20 Cm)
Trixie 2 Düğümlü Diş İpi (20 Cm)

Trixie 2 Düğümlü Diş İpi (20 Cm)

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 140,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 112,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4011905032726
15,24 TL 'den başlayan taksitlerle

Trixie 2 Düğümlü Diş İpi (20 cm)

Köpek diş ipi köpek ağız bakımının önemli bir parçasıdır. Trixie 2 düğümlü diş ipi, köpeğinin diş hijyenini korumak isteyen evcil hayvan sahipleri için mükemmel bir seçenektir. Bu oyuncak sadece köpeklerin oynaması için eğlenceli değil, aynı zamanda dişlerinin temizlenmesine ve diş etlerine masaj yapılmasına da yardımcı olur. rixie 2 düğümlü diş ipinin, düzenli kullanımı, diş eti hastalığı, ağız kokusu ve rahatsızlığa ve pahalı veteriner faturalarına yol açabilecek diğer diş sorunları riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Diş bakımının insanlar için olduğu kadar köpekler için de önemli olduğunu ve rixie 2 düğümlü diş ipi gibi dişçilik oyuncaklarının dahil edilmesinin hem evcil hayvanlar hem de sahipleri için süreci daha keyifli hale getirebileceğini unutmamak önemlidir. Köpeğinize bugün bir rixie 2 düğümlü diş ipi oyuncağı alın ve onun mutlu ve sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmasına yardımcı olun. Köpek diş ipi, evcil hayvan ağız bakımının göz ardı edilemeyecek çok önemli bir yönüdür.

Diş hijyeni bir köpeğin genel sağlığının önemli bir parçasıdır ve iyi diş bakımı birçok sağlık sorununun önlenmesine yardımcı olabilir. rixie 2 düğümlü diş ipi, sahiplerinin evcil hayvanlarının ağız bakım rutinine eklemeyi düşünmeleri gereken köpekler için harika bir diş oyuncağıdır. Bu diş oyuncağı, dişleri temizlemeye ve diş etlerine masaj yapmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Köpeğinizin ağız sağlığa yardımda bulunurken aynı zamanda iyi vakit geçirmesini ve diş kaşıntısını gidereceği bir oyuncaktır.Köpeğinizin dişlerini hijyenik bir şekilde temizlemeniz, köpeğinizin diş ve ağız sağlığı için kaçırılmaması gereken bir üründür.

Ürün desen ve renk olarak fark gösterebilir, görselin birebir aynısı değildir.
**************
Köpek
Malzemesi
Pamuk Kumaş
Şekli
Halat-İp
Kullanım Amacı
Çekiştirme At-Getir Oyunları Diş Kaşıma
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR