Thundershirt Köpek Stres Tişörtü - Pembe Renk XXLarge
Thundershirt Köpek Stres Tişörtü - Pembe Renk XXLarge

Thundershirt Köpek Stres Tişörtü - Pembe Renk XXLarge

İndirim Oranı : %8 indirimli
Fiyat : 170,51 TL(KDV Dahil)
indirimli : 156,06 TL(KDV Dahil)
Barkod : 854880001998
21,24 TL 'den başlayan taksitlerle

Thundershirt Köpek Stres Tişörtü - Pembe Renk XXLarge


Thundershirt'ün patentli tasarımıyla sağladığı hafif ve sürekli basınç kaygı, korku ve aşırı heyecan içindeki köpekler ve kediler üzerinde çarpıcı bir sakinleştirici etkiye sahiptir. İki binin üzerinde müşterimizin katıldığı anketlere göre köpek ve kedilerin 80'inde, daha önce görülen belirtiler Thundershirt kullandıkları sırada hatırı sayılır biçimde azalmıştır. Thundershirt, halihazırda dünyanın pek çok köşesinde yüz binlerce köpek ve kediye fayda sağlayan bir üründür ve binlerce veteriner ile eğitmen tarafından tavsiye edilmektedir.

Thundershirt nasıl etki ediyor Uzmanlar, basıncın sinir sisteminde sakinleştirici bir etkiye sahip olduğuna ve endorfin benzeri bir hormon salgılanmasını sağladığına inanmaktadır. Tedirginliği hafifletmek için basınç kullanımı, insan ve hayvanlarda yıllardır sıkça başvurulan bir yöntemdir. Aşağıda bu uygulamanın bazı örneklerini bulabilirsiniz.

Thundershirt köpeklerde görülen tedirginlik ve korku sorunlarının büyük çoğunluğu için mükemmel bir tedavi aracıdır. Bir çok tedirginlik türü için köpeğinize Thundershirt giydirip sonuçları gözlemeniz yeterli. Eğitime gerek yok Hiçbir eğitime gerek kalmadan gürültü, taşıma kutusu tedirginlikleri, havlama ve daha birçok sorun için göz açıp kapayana kadar, büyük iyileşmeler görmeniz işten bile değil Daha karmaşık tedirginlik vakaları için, Thundershirt'ü bir davranış düzenleme programıyla bir arada kullanmanızı öneriyoruz.

Kesin olan bir şey varsa, o da Thundershirt'ün sağladığı hafif, sürekli basıncın köpeklerin büyük oranında olağanüstü bir sakinleştirici etkisi olduğudur. Bu etki, tedirginlik türlerinin çoğuna gözle görülür faydaya sahiptir. Öte yandan, Thundershirt yabancılara karşı, tasma takıldığında veya eğitim ortamında ortaya çıkan heyecan ve hiperaktivite sorunları için de çok kullanışlı bir araçtır. Thundershirt'ün sakinleştirici etkisi köpeğinizin enerjisini çok daha yapıcı alanlara odaklayarak, eğitimin daha etkili olmasını sağlar.

Kullanım Şekli


İlk Giydirme ve Alıştırma
Thundershirt çok kolay giydirilip çıkarılacak şekilde tasarlanmıştır... Hiçbir bölümünü köpeğinizin başından geçirmenize ya da bacaklarını bacak deliklerinden geçirmenize gerek bırakmaz. Thundershirt'ünüzü teslim alışınızın ardından, köpeğiniz tedirginlik HİSSETMEDİĞİ sırada, aşağıdaki adımları uygulamanızı öneriyoruz:
Thundershirt'ü köpeğinize ilk defa giydirmeden önce, Thundershirt'ü "tabak" olarak kullanıp, köpeğinize küçük bir miktar yiyecek verin. Köpekler genellikle kendilerine yemek "getiren" ya da yemekle ikişkilendirdikleri nesnelere daha rahat yaklaşma ve güvenme eğilimindedir. Yani bu küçük hile, köpeğinizle Thundershirt arasında olumlu bir ilişki kurmanızı sağlayabilir.
Thundershirt'ü 5-10 dakika köpeğinizin üzerinde bırakın. Bu basit talimatları köpeğiniz sakinken uygulamanız Thundershirt'ün kullanımını tam olarak kavramanızı sağlayacağı gibi, köpeğinizin Thundershirt'ü kendisini kaygılandıran unsurlarla ilişkilendirmesinin de önüne geçecektir. Tedirginlik yaşamasa da, köpeğinizi 4 ilâ 8 haftada bir Thundershirt giydirmeniz faydalı olabilir. Thundershirt'le kurduğu olumlu ilişkiyi güçlendirmek için, Thundershirt'ü her giydirişinizden hemen sonra köpeğinize ödül maması verin. Thundershirt kullanan köpek sahiplerinin çoğu, köpeklerinin Thundershirt giymekten keyif aldığını söylüyor. Hatta bu köpeklerden bazıları, ne zaman bir fırtına yaklaşsa veya tedirginliklerini tetikleyen başka etkenlerden biri ortaya çıksa, evde Thundershirt'lerinin durduğu yere gidiyor.

Giydirme Talimatları
Thundershirt'ü köpeğinizin sırtına yerleştirin ve Kısa Kanadı gövdenin altından dolayın.
Uzun Kanadı gövdenin altına dolayın ve Kısa Kanadın üstüne denk getirerek cırt-cırtlarla sabitleyin. Bir yandan rahat olmasını gözetirken, bir yandan da sıkı oturmasına dikkat edin.
Üst Kanadı dolayarak, Uzun Kanadın üzerine yerleştirin ve cırt-cırtlarla sabitleyin. Sıkılığını arttırmak için ayarlayın ve Thundershirt'ü kaymayacak şekilde yerleştirin.
Göğüs Bantlarını köpeğin önünden geçirin ve cırt-cırtlarla sabitleyin.
Thundershirt'ün Uzun Süre Giyilmesi: 
Thundershirt, karşılaştığınız durum veya çözmeye çalıştığınız soruna uygun olarak, köpeğinizin üzerinde uzun süreler kalabilecek şekilde tasarlanmıştır. Doğru beden ürün, rahat bir şekilde giydirilip ayarlandığında, köpeğiniz uzun süreler boyunca çok rahat olacaktır. Köpeğinize bir defada iki saatten uzun süre Thundershirt giydirmeyi düşünüyorsanız, başlarda Thundershirt'ü sık sık çıkararak tahriş olabilecek bölgeleri kontrol etmenizi öneriyoruz. Tahriş nadiren ortaya çıksa da, tedbiri elden bırakmamakta fayda var.


BedenGöğüs ÖlçüsüKilo
XXS23-33 cm<4 kg
XS33-43 cm4-6 kg
S43-53 cm7-11 kg
M53-64 cm12-18 kg
L64-76 cm
19-29 kg
XL76-94 cm30-50 kg
XXL94-127 cm>50 kg

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR