Sera VipaGran 250 Ml Granül Balık Yemi
Sera VipaGran 250 Ml Granül Balık Yemi

Sera VipaGran 250 Ml Granül Balık Yemi

Marka : Sera
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 322,00 TL
indirimli : 289,80 TL
Barkod : 4001942002028
39,45 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera Vipagran 250 ml Granül Balık Yemi 

 

Tüm süs balıkları için vitamin ve iz elementler içeren granül formda ana yemdir. Zengin vitamin ve protein içeriği sayesinde ideal bir beslenme sunmanın yanısıra stabilize c vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin ve metabolizmanın güçlenmesini sağlar.

Sera vipagran itinalı olarak seçilmiş ve koruyucu metodlar ile işlenmiş ham meddelerden oluşan ekstra sınıf bir granül yemdir .

Sera vipagran tüm önemli vitamin ve esensiyel iz elementlerini içerir .

 

 

Stabilize C vitamini bağışıklık sistemini ve metabolizmanın güçlenmesini sağlar .

Vipan ürün grubundan olan yüzen granüllü sera vipagran, söz konusu tropik balıklarınızın doğal beslenme alışkanlıklarına göre üretilmiştir. Yumuşak, kullanışlı ve küçük hacme sahip bu yem, tırtıklanabilir veya bir bütün olarak yutulabilir ve yem seçen balıklar tarafından bile hemen kabul edilir. Temel gıdalar içeren bu yem, balığın midesinde genleşmez. sera vipagran, minerallerin, eser elementlerin ve uzun süre dayanabilen vitamin C içeren multi-vitamin kompleksinin dikkatlice işlenmiş bir karışımını içerir.

Yemin İçeriği;
Balık unu, buğday unu, bira mayası, Ca-caseinat, gammarus unu, spirulina yosunu, deniz yosunu unu, balık yağı, ısırgan, alfaalfa, ıspanak ve vitamin

Beslenme Tavsiyesi ;
Birden fazla öğünler ve küçük porsiyonlar halinde besleme yapılması tavsiye edilir.

 
UYARI: Sayın Müşterilerimiz lütfen piyasadan almış olduğunuz ürünlerin son kullanma tarihlerini dikkatlice kontrol ediniz. Maalesef son kullanma tarihleri çok yaklaşmış veya geçmiş ürünler daha ucuz fiyatlara satılabiliyor. Bu uyarıdaki amacımız hiçbir kişi veya kurumu kötülemek değil müşterilerimizi bilinçlendirmek ve korumaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR