Royal Canin Oral Care Kedi Maması 1,5 Kg
Royal Canin Oral Care Kedi Maması 1,5 Kg
Royal Canin Oral Care Kedi Maması 1,5 Kg
Royal Canin Oral Care Kedi Maması 1,5 Kg

Royal Canin Dental Care Kedi Maması 1,5 Kg

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 619,77 TL(KDV Dahil)
indirimli : 495,82 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550717182
61,80 TL 'den başlayan taksitlerle

Kedinizin ağız ve diş sorunları varsa ve Royal Canin mama kullanıyorsanız Royal Canin Oral Care mamayı almalısıenız. L-karnitin ile zenginleştirilmiş üstün lifli içeriği ideal kilonun korunmasını sağlar. Diş taşları oluşumunu engeller ve oluşan plakları kedinizin dişinden uzaklaşmasını kolaylaştırır.

Royal Canin Oral Care Kedi Maması 1,5 Kg

ORAL SENSITIVE 30 1 ile 7 yaş arasındaki yetişkin kediler-Tartar ve diş plaklarına yatkınlık için özel olarak formüle edilmiş kuru kedi maması.
TARTAR KONTROLÜ*
-%59
PLAK TEMİZLEYİCİ ETKİ
AKTİF DENTAL AJANLAR
28 GündeKanıtlanmış Etkinlik
 
TARTAR KONTROLÜ
Optimal ağız hijyeni için çift etki
Mamanın benzersiz şekli ve dokusu, diş fırçalama etkisini yaratarak plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki aktif bileşenler, tükürük içinde bulunan kalsiyumu yakalar ve kalsiyumun diş üzerinde tartar formunda birikmesini engellemeye yardımcı olur.
*Sonuç:Tartar oluşumunda % 59 azalma (en hassas diş üzerinde inceleme yapılarak, aktif bileşenleri içermeyen kontrol maması ile karşılaştırıldı-Royal Canin Araştırması, 2005. 28 günlük ‘ORAL SENSITIVE 30’ kullanımı sonucu kanıtlanmış etkinlik).
İÇİNDEKİLER
 
Bileşim: Kurutulmuş kümes hayvanı eti, pirinç, mısır, bitkisel lifler, hayvansal yağlar, mısır glüteni, bitkisel protein izolatı*, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler, soya yağı, psilyum kabuk ve tohumları.
 
Katkı Maddeleri (kg başına): Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 23500 IU, D3 Vitamini 700 IU, E1 (demir) 36 mg, E2 (iyot) 3 mg, E4 (bakır) 7 mg, E5 (manganez) 46 mg, E6 (çinko) 139 mg, E8 (selenyum) 0,06 mg. Teknolojik Katkı Maddeleri: Pentasodyum trifosfat 2 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.
*L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.
BESLEME REHBERİ 
Water: Su
Taze içme suyunun her zaman hazır bulunduğundan emin olun.
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Özellik
İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR