Royal Canin İndoor 27 Kuru Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin İndoor 27 Kuru Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin İndoor 27 Kuru Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin İndoor 27 Kuru Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin İndoor 27 Kuru Kedi Maması 2 Kg

Royal Canin İndoor 27 Kuru Kedi Maması 2 Kg

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 845,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 676,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550704625
92,01 TL 'den başlayan taksitlerle

Ev içerisinde beslenen kediler kilo almaya meyilllidir. aynı zamanda kedi sahipleri kedilerini kısırlaştırdıklarından metobolizmalarıda yavaşlar. Bu durumda kedinize özel mamalar sunmalısınız ki Royal Canin İndoor işte tam bu yaşam şekline uygundur. Royal canin ideal kiloyu korur.Dengeli kalori içeriğiyle, çok az fiziksel egzersiz yapan kapalı ortam kedilerine uygun olurken, içeriğinde bulunan L-karnitin de yağ depolarının eritilmesine katkı sağlar.

Royal Canin Feline İndoor 27 Kuru Kedi Maması 2 Kg

Evde yaşayan kediler neredeyse sürekli tüy dökerler ve bu da kusmaya da sindirim bozukluklarının bir kaynağı olan tüylerin yutulmasını yalanma esnasında ve tüy yumaklarının oluşumunu arttırır. Azaltılmış enerji yoğunluğu, yerleşik yaşam tarzına bağlı fazla kilo alma riskinin önlenmesine yardım eder. Kapalı ortamda yaşayan sıcaklık ve ışık farkından uzak kedilerin yaşam tarzları, onların metabolizma ve besinsel ihtiyaçlarını kuvvetli bir şekilde etkiler. Evde yaşayan kediler sınırlı aktiviteye sahiptir ve yemek obesite riski artar ve temizlenmek zamanlarının 30-50 si için diğer kedilerden daha fazla zaman harcamakla birlikte daha fazla tüy sindirim sistemine katılır.Sindirilebilirliği yüksek, Indoor 27, hidrojen sülfit oluşumlarını, diğer kapalı ortamda yaşayan kedilere özel mamalarınkine kıyasla, ortalama %60 azaltarak, dışkı kokusunu anlamlı ölçüde giderir; dışkıdan çıkan bu gazın kokulu olduğu bilinir.

Royal canin ideal kiloyu korur.Dengeli kalori içeriğiyle, çok az fiziksel egzersiz yapan kapalı ortam kedilerine uygun olurken, içeriğinde bulunan L-karnitin de yağ depolarının eritilmesine katkı sağlar.

Tüy yumağı atılımının düzenlenmesi.Fermente olmayan lifler ve pancar pulpu kombinasyonuyla bağırsak geçişinin harekete geçirilmesinde ve yutulmuş tüylerin azaltılmasında yararlıdır.

Hairball Transit System sayesinde tüy yumaklarının atılmasını sağlar ve oluşumunu  engeller.

Yararlı bağırsak florasını destekleyerek ve toksinlerin emilimini sağlayarak dışkı kokusunun azalmasını garanti eder.

Mamanın içeriği ;
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, mısır glüteni, mısır unu, kümes hayvanları yağı, bitkisel lifler, hidrolize bitkisel protein izolat, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, pancar küspesi, mineraller, bitkisel yağ, frukto-oligo-sakkarifler, maya, balık yağı, iz elementler, DL-metiyonin, L-lizin, taurin, vitaminler. Günlük verilecek miktarın birkaç öğüne bölünmesi tavsiye edilir.

Mamanın Analiz Değerleri:

Vitamin A: 14800 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 44 mg, E2 (Iyot): 3 mg, E4 (Bakır): 8 mg, E5 (Manganez): 57 mg, E6 (Çinko): 185 mg - Koruyucular - Antioksidantlar. Protein: %27 - Yağ: %13 - Kül: %6,9 - Diyetsel lif: %3,9

Günlük Tüketim Miktarı:
Kedinizin kilosu  3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg +
Zayıf 55 g 70 g 90 g 110 g  
Normal kilolu 40 g 55 g 70 g 85 g 100 g
Kilolu   45 g 60 g 70 g 80 g

Genel Hatırlatmalar:

Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.

Kuru mama ile birlikte sürekli  taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz.

Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama  ürün içeriği aynıdır

Paket Boyutu
2 Kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR