ProPlan Savoury Cake Sığır Etli Kedi Konservesi 85 Gr, Yetişkin Kedi Yaş Mama, Proplan
ProPlan Savoury Cake Sığır Etli Kedi Konservesi 85 Gr, Yetişkin Kedi Yaş Mama, Proplan

ProPlan Savoury Cake Sığır Etli Kedi Konservesi 85 Gr

Marka : Proplan
İndirim Oranı : %30 indirimli
Fiyat : 27,98 TL(KDV Dahil)
indirimli : 19,58 TL(KDV Dahil)
Barkod : 7613035439665
2,67 TL 'den başlayan taksitlerle

ProPlan Savoury Cake serisi kedinize alışılagelmiş kedi konservelerinden farklıdır. 1-7 Yaş arası kediler için ince doğranmış Dana, tavuk ve balık etleriyle, sos ile seçilmiş sebzelerden oluşur. Kedinizin sağlığı için gerekli vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Savoury Cake serisi kedi maması Purina kalitesiyle üretilmiştir.

ProPlan Savoury Cake Sığır Etli Kedi Konservesi 85 Gr


Özel lezzetli sos içerisinde özenle doğranmış sığır etli savoury cake konserve kedi maması, kedinizin her lokmada zevkle yiyeceği bir pasta dokusundadır.

Özel olarak seçilmiş yüksek kaliteli bileşenlerin kombinasyonundan oluşur. Yetişkin kedilerin (1 - 7 yaş) sağlık ve zindeliğini desteklemek adına ihtiyaç duyduğu tam ve dengeli beslenmeyi karşılar.

İçerik: Et ve hayvansal türevler (% 4 sığır eti), sebze proteini ekstraktı, balık ve balık türevleri, sebzeler, bitkisel türevler, mineraller, çeşitli şekerler.

Analizi: Protein % 17,00, yağ, % 4,00, ham kül % 2,00, ham selüloz % 1,10, nem % 74,00, vitamin A 880 IU/kg, vitamin D3 135 mg/kg, demir sülfat monohidrat 31 mg/kg, kalsiyum iyodat anhidre 0,39 mg/kg, bakır sülfat pentahidrat 3,50 mg/kg, mangan sülfat monohidrat 6,10 mg/kg, çinko sülfat monohidrat 50 mg/kg, çin tarçını zamkı 450 mg/kg.

Beslenme Tavsiyesi:

 Ortalama 4 kg vücut ağırlığına kadar olan yetişkin kediler için, iki ayrı öğün olarak günde 4 kutu ile beslenmesi tavsiye edilmektedir. Hamile ve süt veren kediler için, yiyebildiği kadar verilmesi tavsiye edilmektedir.

Kedi maması hakkında genel bilgi;

 

  Kedi sahipleri çok iyi bilir ki kediler insanlar için çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle her zaman onlar için en iyisini yapmayı isteriz. Bizler için son derece önemli bir yere sahip olan kedilerimizi beslerken çok dikkatli ve hassas davranmalıyız. Kedi beslemenin bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bunlardan biri kedilerinizi beslerken gelişim sürecine, yaşına ve kilosuna dikkat etmeniz gerektiğidir, yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için ayrı bir şekilde formüle edilmiş konserve kedi mamaları bulunmaktadır. Bunun nedeni ise her kedinin içerisinde bulunduğu zaman içerisinde farklı farklı besin ihtiyaçlarına sahip olduğudur. Kedi mamaları kedinizin yaşına uygunluk göstererek ihtiyaçları olan besin değerlerini dengeli bir şekilde almalarına yardımcı olmaktadır. Kedileriniz için tercih ettiğiniz yaş kedi mamaları kaliteli ve besin değerleri bakımından oldukça zengin olmalıdır. Kaliteli kedi mamaları fiyatlarının biraz daha fazla olması açısından kendisini belli etmektedir. Fiyatı uygun olanlarında kalitesiz olduğu düşüncesine varmak oldukça yanlıştır. Kaliteli olup olmadığını anlamanın en etkili yolu üzerinde yazılı olan besin değerlerine bakmak olacaktır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR