Angora
Ürün Kodu : 8681299062034

Natur Brewers Yeast Köpek İçin Sarımsaklı Maya 250 Tableti

%10
indirimli
Favorilere Ekle
54,00 TL
60,00 TL
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Natur Brewers Yeast Köpek İçin Sarımsaklı Maya 250 Tableti

  Evde beslenen kedi ve köpeklerde yaşanan tüy dökülmesi ve kepeklenme sorunlarına karşı kullanılan doğal bir üründür. Kapsadığı yüksek oranda Amino Asitler sayesinde dökülen tüylerin hızla yerine gelmesini sağlar ve mevcut tüylerin daha sağlam ve sağlıklı tutunmasına olanak verir.
  Sarımsakla zenginleştirilmiştir. Böylece doğal antiparaziter etki gösterir, ayrıca sarmısakta bulunan doğal Anti-bakteriyel etkiden de yararlanılmış olur.
  İçerdiği yüksek amino asit, organik mineral ve zengin B vitamini sayesinde, doğal ve organik bir besin kaynağıdır. İştahsız ve kilo alamayan evcil hayvanlarda yemden yararlanmayı artırır ve sağlıklı kas gelişmesine destek verir.
  Deri yaralanmaları ve operasyon bölgelerinde hızlı deri iyileşmesi sağlamada etki gösterir. Bu yüzden operasyon öncesi ve sonrası maya tableti vermek çok yararlı olur.
  Kapsadığı B-Vitaminleri sayesinde Maya doğada en fazla B-vit. içeren üründür hırçın ve saldırgan evcil hayvanların daha  sakinleşmelerine yardımcı olur.
  Prebiotik yapısıyla mide barsak sistemindeki mikrobiyel faaliyetlerin düzenli çalışmasına destek olur, sindirim rahatsızlıklarında düzenleyici ve kolaylaştırıcı etki gösterir. Özellikle kolay dışkılayamayan, sürekli kabızlık çeken evcil hayvanlarda dışkının yumuşayarak kolayca dışarı çıkmasını sağlar.
  Kedi ve köpeklerde sık görülen yorgunluk belirtilerini ve hissini azaltır. Daha canlı görünüm kazanmalarına yardımcı olur.
  Gebe dişilerde rahimdeki yavruların daha güçlü gelişmesine destek verir.
  Yavrulu dişilerde süt verimini artırır, yavruların daha besili ve güçlü büyümelerine imkan sağlar.
  Kapsadığı yüksek miktardaki MOS Mannan Oligo Sakkarit ve yüksek miktarlardaki B-Glukanlar sayesinde özellikle gençlerin bağışıklık kazanmalarına destek olur, enfeksiyonlara karşı dirençlerinin artmasını sağlar.
  Gıda kaynaklı mükotoksinlere karşı MOS içeriği önemli bir koruyucu etki gösterir.
  İçerdiği yüksek Kolin Cholin sayesinde yaşlı kedi ve köpeklerde karaciğer metabolizmasını düzenlemede etkili olur. Karaciğer yağlanmasının önüne geçer.

  Verilme Miktarı; 

  Büyük ırk köpekler için günde 5-10 adet,Küçük rk köpekler için 1-2 tablet olarak verilmesi tavsiye edilir.Gebe ve emziren köpeklerde doz 2 katı olarak verilmelidir. 
   
   
  Ürün Özellikleri
  Vitaminler
  :
  Köpek
  Yararı
  :
  Deri Ve Tüy Sağlığı, Sindirim Sistemi
  Formu
  :
  Tablet
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.