Lishinu Pembe Bunge Akıllı Kontrol Gezdirme M 8-12 Kg.
Lishinu Pembe Bunge Akıllı Kontrol Gezdirme M 8-12 Kg.

Lishinu Pembe Bunge Akıllı Kontrol Gezdirme M 8-12 Kg.

Marka : Lishinu
İndirim Oranı : %19 indirimli
Fiyat : 644,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 523,93 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3830061191150
71,31 TL 'den başlayan taksitlerle

Ağırlığı 8-12 Kg olan köpekler için otomatik gezdirme tasması.

Lishinu Pembe Bunge Akıllı Kontrol Gezdirme M 8-12 Kg.

Lishinu tasmalar bileğe takılabilme özelliği sayesinde siz köpeğinizi gezdirirken ellerinizin tamamen serbest olmasını ve bu sayede özgürce hareket edebilmenizi sağlayan dünyanın en akıllı tasmasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Tasmada bulunan bilek bandı ayarlanarak her bileğe uyacak şekilde tasarlanmıştır. 3 metreye kadar kullanım sunarak köpeğinize kontrollü bir özgürlük sağlar.

Hızlı Aç-Kapa Kayışı

Sevimli dostlarınızla geçirdiğiniz zamanın kalitesini lishinu tasmanın kolay takma çıkarma aparatı sayesinde arttırın. Kolunuza oldukça basit bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Acil bir durum karşısında güvenlik kayışını sert bir şekilde çekerek de tüm aparatı çıkarabilirsiniz.

Durdurma Düğmesi

Kullanışlı durdurma düğmesi ile tasmayı kontrol edin.

Aktif Spor Bandı

Bileğinize takarak koşun, yürüyüşe çıkın, Lishinu akıllı tasmalar ile tamamen aktif kalın. Evcil hayvanınızı gezdirirken spor yapabiliyor olmanın tadını çıkarın.

Kalabalık Yerlerde Tam Kontrol

Köpeğinizi bazı yerlerde yakın tutmanız gerekebilir. Bu tür anlarda kullanabilmeniz için basit bir kontrol sapı bulunmaktadır. Kontrol sapı, trafikte veya kalabalık yerlerde yürümek için kullanışlıdır.

Otomatik Kilitleme Mekanizması ve Kilit Sesi

Akıllı otomatik kilit mekanizması ile köpeğinizi kontrol etmek oldukça kolay bunun yanı sıra mekanizma kendini kilitlediğinde, birçok köpek "kilitleme sesini" bir "Yapma" talimatı ile ilişkilendirmeye başlar ve bir eğitim davranışı oluşturur. Basit, etkili ve zahmetsiz!

Önce Güvenlik

Bileğinizdeki Lishinu akıllı tasmayı acil bir durumda çıkarmak çok kolaydır. Kırmızı bandı çektiğiniz anda tasma hemen bileğinizden çıkar.

İstediğiniz Yere Bağlayın

Evcil dostunuzu bağlayacak yer bulmak artık bir sorun değil. Esnek neopren bileklik istediğiniz yere kolayca takılabilir.

İster Bilekte İster Elde

Ele tam oturan yumuşak ve ergonomik bir yapıya sahip olması sayesinde bileğinize takmadığınız zamanlarda kolayca elinizde tutabilirsiniz.

Kedi Tasması
Gezdirme Tasmaları
Köpek Tasması
Gezdirme Tasmaları
Malzemesi
Dokuma
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR