Köpek Koku Giderici Spreyler

Küçük arkadaşınızla evde yaşıyorsanız, yaşadığınız en büyük sorun kokudur. Köpeklerin derisi kokuları biriktirmek ve salgılamaya uygundur, özellikle uzun tüylü köpekler de…Köpek kokusuna neden olan en önemli şeylerden biri köpeklerin kulaklardır. Eğer minik dostunuzun uzun kulakları kulakları nedeni ile hava alması zor olacağından, bunun sonucunda köpeğinizin kulak içinde parazit ve mantar gibi enfeksiyonlar sonucu kötü koku olacaktır. Köpeklerin kokusundan kurtulmanın birkaç yolu vardır. Bunların en yaygın örneklerinden birkaçına örnek vermek gerekirse,

1. Islak havlu ve ıslak mendil yardımı ile köpeğinizi her gün temizleyebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken şey, kalitesiz ıslak mendillerin köpeğinizin cildini tahriş edebilir. Bu nedenle orta ya da yüksek kalitede ıslak mendilleri tercih edin.

2. Ayrıca bu kokuları kuru şampuan yöntemiyle önleyebilirsiniz. Köpek kuru şampuanlar toz formunda olduğu için bu kuru şampuanları ayda iki kere (daha fazlası hasar verebilir) kullanabilirsiniz, böylece köpeğinizin tüylerinin taranmasını daha da kolaylaştırabilir.

3. Ayda bir kez köpeğinizi yıkayabilirsiniz. Her yıkamadan sonra düzgün bir şekilde kuru kalmazsanız köpeğiniz kolayca hastalıklarıA yakalayabilir. Köpeğinizi yıkarken veterinerlerinizden köpek için özel köpek şampuanlarını satın alın.

4. Kaliteli yiyecek seçimi; köpeklerin vücutlarındaki kokuyu tetikleyen en büyük faktörlerden biri de zamandır. Köpeğiniz yedikleri yiyecekleri vücut tükürük ve kötü koku ile atmaya çalışacaktır. Bu nedenle köpeğinizin ırkı ve fiziksel özelliklerine göre kaliteli bir köpek maması seçmenizi öneririz .

5. Yaşam alanlarının ve tüm köpek oyuncakları ayda en az bir kez yatağınızdan düzgün şekilde dezenfekte edilmesi önerilmektedir.

Devamını Göster
Köpek Koku Giderici Spreyler
64,00 TL KDV Dahil
80,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
60,00 TL KDV Dahil
75,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
32,00 TL KDV Dahil
40,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
23,92 TL KDV Dahil
29,90 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Stokta Yok
170,99 TL KDV Dahil
180,00 TL KDV Dahil