KB Shed Ender Pro Kedi Köpek Tüy Kesme Fırçası
KB Shed Ender Pro Kedi Köpek Tüy Kesme Fırçası
KB Shed Ender Pro Kedi Köpek Tüy Kesme Fırçası

KB Shed Ender Pro Kedi Köpek Tüy Kesme Fırçası

Marka : Pet Corn
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 40,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 36,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 735541608063
4,49 TL 'den başlayan taksitlerle

KB Shed Ender Pro Kedi Köpek Tüy Kesme Fırçası

 
Profesyonel Kedi Köpek Fırçası Shed Ender Pro, kedi ve köpeklerin tüylerinin daha sağlıklı, daha düzgün bir gelişim sergileyebilmesi için, düzenli olarak tüylerin kesilmesi işleminde koyla ve pratik bir yardım sunmaktadır.
Profesyonel Kedi Köpek Fırçası Shed Ender Pro ürününden en iyi sonuç almak isteyen bireyler, öncelikle evcil hayvanların tüylerinin temiz olduğundan emin olmalıdır. Hatta en uygun kullanım önerisi, evcil hayvanların yıkanıp, kurulanmasının ardından kullanılması olmaktadır.
Pratik ve kolay kullanım sağlayan bu ürün ile kedi ya da köpeklerin daha sağlıklı, parlak tüy yapısına ve görünümüne sahip olabilmesi mümkündür.
Dönen başlığı ve keskin bıçakları ile kısa süre içerisinde tüylerin kırpılmasını sağlayan Profesyonel Kedi Köpek Fırçası Shed Ender Pro, haftalık 10 - 15 dakikalık kullanım ile evcil hayvan tüylerinin daha sağlıklı ve parlak çıkışına olanak sağlar.
Kullanım esnasında, tarağın diş yönleri ile tüyler aynı yönde olmalıdır. Kullanım esnasında dipten yukarı doğru hareket ettiren fırça tüyleri de beraberinde kırpacaktır. Ürünün genital bölgelerde kullanılması ise tavsiye edilmez.
Cilt problemine sahip olan evcil hayvanlarda kullanımı için hayvanın iyileşmesi beklenmelidir.
Koruyucu kapaklarını, cihaz kullanılmadığı zamanlarda üzerinde bulundurmak önemli bir ayrıntıdır. Aksi takdirde ürününün bıçakları çocukların ya da farkında olmadan yetişkinlerin yüzeylerine zarar verebilir.
Kullanım sonrasında ürün yıkanarak temizlenebilmektedir. Temizlenen ürün kurduktan sonra koruyucu kapaklarla muhafaza edilmelidir.
Profesyonel Kedi Köpek Fırçası Shed Ender Pro tüy dökülmesini engelleyecek bir ürün değildir. Sadece ölü tüylerin kesilmesini sağlayarak, daha sağlıklı tüy çıkışına yardımcı olmaktadır.
Ölü tüylerin atımı ve tüy yenilenmesi olağan bir durumdur. Ancak tüy dökülmesi durumu normalden fazla bir noktada ise veteriner hekime danışılması önerilir.
Kedi ve köpeklerde cilt hastalıkları kapsamında uyuz (demodeks ve notoedric), mantar, pire alerjisi, kene invazyonu ve felci, kene paralizi gibi hastalıklar bulunmaktadır.
Sağlık-Bakım Ürünleri Deri Ve Tüy Bakımı