Hills Sterilised Mature Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1,5 kg
Hills Sterilised Mature Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1,5 kg

Hills Sterilised Mature Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1,5 kg

Marka : Hills
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 206,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 185,40 TL(KDV Dahil)
Barkod : 052742935300
23,11 TL 'den başlayan taksitlerle
Kedi Ödülü
KitCat Ödül Hediye

Hills Sterilised Mature Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 1,5 kg

  • 7 yaş ve üzeri kısırlaştırılmış dişi ya da erkek yetişkin kedilerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak için uzman veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş tam mamadır.
  • Kilo alımını önlemeye yardımcı olan düşük enerji ve yağ oranı Yağ yakımının hızlandırılmasında etkili L-karnitin katkısı içerir.
  • Yağsız kas ağırlığının korunmasına yardımcı L-lisin katkısı vardır.
  • Üriner sistemin sağlığını destekleyen dengeli mineral oranları ve idrar pH'ı Bağışıklık sistemini destekleyen etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan formülde üretilmiştir.

İçindekiler

  Tavuk %32, mısır, kanatlı eti unu, mısır glüteni unu, hayvansal yağ, balık yağı, kanatlı iç organları, potasyum klorid, tuz, kalsiyum karbonat.

Günlük Tüketim Önerisi

Vücut ağırlığı kg Kuru mama gram

2 30 - 40
3 35 - 50
4 45 - 65
5 55 - 75
6 60 - 85
7 + 10 - 12 / kg

Yaşlı kedi mamaları hakkında genel bilgilendirme;

  Kedi mamaları her kedinin kilosuna, yaşına ve gelişim sürecine göre farklı özellikler taşımaktadır. Yaşlı kedi mamaları, yaşı ergenlik dönemini geçmiş kedilerin almaları gereken besin maddeleri dozunda formüle edilmiştir. Kediler yaşlanmaya başladıkları zaman vücutları birçok fonksiyonlarını yitirmeye başlamaktadır. Bu nedenle yaşlı kedi mamaları vücutlarını dinç tutar ve her açıdan sağlıklı olmalarına yardımcı olur. Yaşlı kediler için uzun araştırma ve titiz çalışma sonucunda oluşturulan kedi mamaları sayesinde kedilerinizin sizinle beraber daha fazla zaman geçirmesine yönelik şekilde dikkat edilerek hazırlanmakta ve harmanlanmaktadır. Kedi mamalarını her pet shop’ta bulabilmektesiniz. Kedinizin severek yediği mamayı bulduktan sonra mama değişikliğine gitmemeli ve kedinizi aynı mama ile beslemelisiniz. Onun severek yediği mama ile beslenmesine olanak tanıdığınız zaman her açıdan sağlıklı bir kedi olmasına yardımcı olacaksınız. Bu nedenle kedi maması seçiminde dikkatli davranmalısınız.

 
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi