Ferplast Siesta Deluxe 4 Kedi Ve Köpekler İçin Plastik Yatak Pembe
Ferplast Siesta Deluxe 4 Kedi Ve Köpekler İçin Plastik Yatak Pembe

Ferplast Siesta Deluxe 4 Kedi Ve Köpekler İçin Plastik Yatak Pembe

Marka : Ferplast
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 890,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 801,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8010690107325
109,03 TL 'den başlayan taksitlerle

Ferplast Siesta Deluxe 4 Köpekler İçin Plastik Yatak 61x45x21 Cm Pink

Köpekler için, plastik malzemeden yapılmış, içeride ve dışarda kullanılabilen, özel tasarımı sayesinde kaymayan, temizliği kolay, plastik yataktır.
 
* Silinip, yıkanabilir, hijyenik ve kullanışlıdır.
* İçerisine minder konularak da kullanılabilmektedir.
 
Ebatları;
 
Uzunluk : 61 Cm
Genişlik : 45 Cm
Yükseklik: 21 Cm
 
Köpeğiniz yatağını seviyor ve onu sahiplenmiş ise sizin yapmanız gereken minik dostunuzu doğru bir köpek yatağı seçimi ile ödüllendirmek olmalıdır.Bizlerin genelde yatak almamızdaki amaç;Köpeğimizin beton tahta yada sert zemine yatmasını engellemektir.
Bu doğru bir davranış olmakla birlikte köpek yatağının aklımıza gelmeyen bazı faydaları vardır.Köpek yatakları dış mekan ve iç mekan yataklar olarak adlandırılırlar bu yataklar kullanılan kumaşa göre ayrım gösterir.Dış mekan köpek yatakları sudan ve hava şartlarından etkilenmeyecek kumaştan imal edilmiştir. İç mekan yatakları ise daha sıcak yumuşak kumaşlar kullanılmıştır.
Köpeğiniz eğer yatağını seviyorsa hayatınızda bazı kolaylıklar getirir.Köpeğinizin tüyünün etrafa yayılması hemen hemen hepimizin şikayetidir.Bunu en aza indirmenin yollarından biri köpeğin bir yerde sabit kalmasıdır ki;eğer köpeğiniz yatağına alışmış ise burada dökülen tüyler toplanacaktır.İkinci ama oldukça önemli olan köpeğin eşyasının olmasıdır ki bu onu mutlu edecek dir. Piskolojik olarak ona ait bir mekan köpeğinize sahiplenme ve kendine aitlik duygusu verir.Bu ona öz güven kazandıracaktır. Öz güveni yerinde olan köpekler daha kolay kavrar ve kolay öğrenirler. Deri ve eklem sağlığına etkisi köpek yataklarının oldukça önemlidir.sert zemine yatan köpeklerin dirseklerinde ezilmeye bağlı tüy dökülmeleri ve dekubit denilen yaralar çıkmaktadır.Özellikle köpekler yatış pozisyonundan ayağa kalkarken dirseklerinden güç alırlar ve dirseklerini kalkmak amacı ile bütün vücut ağırlığı ile ezerler buda o bölgede yaralanmalara ve eklem problemlerine neden olur.Köpek yatakları işte böyle bir durumda oldukça fayda sağlar.Bazı Köpekler kendilerin kapalı yuvalarda güvende hissederler ve bu tip köpekler yuvalı yataklarda çok mutludurlar.İşte sizinde köpeğinizin bu tip davranışı varsa onu mutlu etmek için bu tip yuvalı yatakları tercih etmelisiniz.
 
 
 
Köpek Yatağı seçerken nelere dikkat edilmelidir?
 
Köpeğinizin yatış pozisyonundaki ebatlarına göre yatak seçilmelidir.
Kolay temizlenebilir ve üzerindeki tüylerin yataktan kolay temizlenir olmasına dikkat edilmelidir.
Eğer yatağı yağmur yağan yada havuz başı gibi ıslanma ihtimali olan bir yerde kullanacaksak dış mekan yatakları olmasına dikkat edilmelidir.
Yatak kafes yada kapalı bir alanda kullanılacaksa kulübe yada kafes ölçüsü alınmalıdır.
Eğer köpeğiniz doğum yapmış yada lohusa ise ızgaralı plastik yataklar tercih edilmelidir.
Köpeğinizin kumaş yada deriyi kemirme huyu varsa yine plastik köpek yataklarını seçmelisiniz.
Kullanım Alanı Dış Mekan, İç Mekan
Kullanım Amacı Yatak
Malzemesi Plastik
Malzemesi
Plastik
Yatak Şekli
Sepet Yataklar
Kullanım Yeri
İç Mekan Dış Mekan (Bahçe)
Renkler
Pembe
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR