Ever Clean

Ever Clean kedi kumu çeşitleri diğer kumlara nazaran oldukça ve uzun süreli kullanıma uygundur. İlk defa 1987 yılında Amerika’da üretilen topaklaşan bu kediler için üretilmiş kumlar arasında kısa sürede dünya markası olmaya hak kazanmıştır. Ever clean ürünlerinde çeşitliliğe bakıldığında; her kediye uygun bir Ever Clean Kedi Kumu bulabilirsiniz. İçeriğindeki aktif karbon moleküleri sayesinde kötü kokuların kontrolü ve hijyen sağlanmış olur. Kokulu ve kokusuz olarak kedilerin ve kedi sahiplerinin tercihine göre farklı çeşitlerde olan Ever Clean Kedi Kumu diğer kumların aksine uzun süre kullanılmaktadır. Topaklaşmanın en yüksek olduğu Ever Clean Kedi Kumu, idrarın kum kabından uzaklaştırılmasında kedi sahiplerine kolaylık sağlar. Ever Clean kedi kum çeşitleri uzun araştırılmalar sonunda içeriğine eklenen maddelerle kedi idrarının ve dışkısının kum kabında problem teşkil etmesinin önüne geçmeyi amaç edinmiştir. Kristal tanecikler çok idrar yapan kedilerde kumun daha uzun süre dayanma süresi oldukça kısadır. Ever Clean Multiple kedi kumu sayesinde özel karışımı ile bu süre diğer kumlara nazaran daha uzun olduğu bilinmektedir. Sizin de kedinize uygun Ever Clean kedi kumu ihtiyacınız olduğunda petburada.com’da 6 ile 10 lt ambalajlarda satışa sunulan Ever Clean ürünlerinde satın alabilirsiniz. Eğer kedinize başka bir kuma alıştıysa da, Ever Clean’e alışması için belli bir süre ikisini karıştırarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ever Clean Kedi Kumu

Kediler içgüdüsel olarak sürekli kendileri yalayarak temizlik yaparlar. Temizlik kediler için olmazsa olmaz konuların başında gelir. Dolayısıyla her kedi temizlik yapmasını sever. Fakat bu temizlik olayı sadece kendilerini temizlemek değildir. Kendi tuvaletlerini yaptıkları yerin de daima temiz olmasını isterler. Hatta tuvaletlerini yaptıktan sonra üstünü de kapama iç güdülerine sahiptirler. Bu sebeple kumlarının sürekli temiz olmasını isterler. İşten, güçten her gün veya gün aşırı kedilerin kumlarını temizlemeye fırsat bulamayanlar için de Ever Clean Kedi Kumu daha fazla kullanım sağlar. Bu sayede kediniz de kendi tuvaletini daha uzun süre kullanır, tuvalet dışına ya da evin içine idrarını, dışkısını yapma gibi istenmeyen davranışlarda bulunmaz. Ever clean kedi kumu toplaşması sayesinde de kedi sahipleri için kolay temizlik imkanı sağlamaktadır. Öyle ki Ever Clean Kedi kumu bu gücünü ilk topaklaşan kedilerin tuvaletinde kullanılan kumu üretmesiyle elde etmiştir. Bu ürünün birçok çeşidi vardır. Bunlardan birisi Ever Clean kedi kumu hızlı kokuyu emen seridir. Patentli aktif karbon ve hızlı toplaşması sayesinde amonyakla dışkı kokusunu %60’a kadar anında absorbe eder. Sıvı ile temasında hızla topaklaşır, kullanımı ve temizliği kolaydır. İçeriğindeki eukaluptus, rosmaring ve fesleğen gibi bitkisel özlerin karışımı ile kokunun kum içerisinde hapsolmasını sağlar. Ever clean kedi kumu sürekli temiz ve kokusuzdur. Özellikle koku problemi yaşanan küçük alanlarda rahatlıkla kullanabilir, kokuyu kontrol altına alabilirsiniz. Sürekli temiz havaya sahip tuvaletlere sahip olmak isteyenleri başlıca tercihidir diyebiliriz.  

Ever Clean Kum

Ever clean kum çeşitleri oldukça fazladır. Bunlardan biri de özellikle uzun tüyle kedilerin kullanımı için üretilmiştir. Evde beslenen uzun tüylü kediler ve yavru kediler için özel formüle edilmiş, patilere yapışmayan ve iz bırakmayan, topaklaşan kumdur. Ever Clean daha büyük kum granülleri sayesinde tüylere yapışmayı en aza indirmektedir. Ever Clean kum tüylere yapışmadığı için, kumların etrafa saçılmasını önlemektedir. Kum kabında bulunan sıvı ve katı atıkların toplanması, her zaman temiz bir görünüm elde edilmesi ve hoş bir koku oluşumunu sağlamaktadır. Uzun tüylü kediler ve kediler için kullanıma uygundur. Sıradışı topaklanma ve emilim etkisi, idrarın kum kutusunun dibine ulaşarak kötü kokuların oluşmasını önlemektedir. Tüm Ever Clean kum çeşitleri saf, güvenli ve yüksek kaliteli , birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür. Aynı zaman %99 oranında tozsuz ve hipoalerjeniktir. Ever Clean kum çeşitleri diğer kumlara oranla daha az miktarda atık üretmektedir.

Ever Clean 10 lt

Ever Clean bütçenizi de düşünür. Bu sebeple ekonomik olması için Ever Clean 10 lt seçeneğini de kedi sahiplerinin beğenisine sunmuştur. İçeriği oluşturulurken kullanılan karbon, özel aktifleştirilmiş karbondur. Aktifleştirme, karbonun yaklaşık 1000 derece ısıda oksijensiz ortamda buhar ya da karbondioksitin ısıtılması ile gerçekleşmektedir. Bu işlemler karbona eşsiz bir mikroyapı kazandırarak, yüzeyinde porlar oluşumunu sağlamaktadır. Oluşan bu porlar sayesinde Ever Clean kedi kumu koku emilimi ve hapsedilmesi üzerine üstün bir etkiye sahiptir. Karbon, organik bazı kokular için bir mıknatıs görevindedir ve koku partiküllerini tutmaktadır. 5 gramlık bir karbon, bir futbol sahası büyüklüğünde koku emilim yüzeyine sahiptir. Koku etkenlerinden kaynaklı bakteri üremesini önlemek için de antimikrobiyel ajanlar da ürüne eklenmiştir. Ever Clean kedi kumu çeşitleri kediniz için her şeyi düşünmüştür. Ever Clean kedi kumu çeşitlerini kapıda ödeme ve peşin fiyatına taksit seçenekleriyle Türkiye’nin online 1 numaralı petshop markası petburada.com’da bulabilirsiniz.


Devamını Göster

81,00 TL KDV Dahil
90,00 TL KDV Dahil
111,61 TL KDV Dahil
124,01 TL KDV Dahil
111,61 TL KDV Dahil
124,01 TL KDV Dahil