Eastland Oltalı Kedi Oyuncağı 1 mt.
Eastland Oltalı Kedi Oyuncağı 1 mt.

Eastland Oltalı Kedi Oyuncağı 1 mt.

Marka : Eastland
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 28,14 TL(KDV Dahil)
indirimli : 25,33 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8712695500452
3,16 TL 'den başlayan taksitlerle
Eastland Oltalı Kedi Oyuncağı 1 mt.

Kedinizle güzel ve heylenceli vakit geçirmeniz için birebir bi oyuncaktır. 50 cm uzunluğundaki kumaş ve ucunda bulunan 8 cm uzunluğundaki Kuş tüyü şeklindeki bu oyuncak kedinizin dikkatini hemen çekicek ve kenizin ile birlikte oyuna dalıcaksınız.Kedilerde ev içi hareketliliği sağlamak için harika bir oyuncak. Kedinizin vahşi tarafını ortaya çıkarmak için aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan tasarım.
Kedilerin avcılık ve hareketliliği tartışılmazdır.Ev içerisinde onları spora teşfik etmenin en güzel yolu kedi oltaları ile oyunlar kurmaktır.
Tüm bu faaliyetler, sağlıklı bir yaşama teşvik niteliğindedir. Kediniz oltayı görünce atlamaya hazır olacaktır.Uzun değneği ve sallantılı yapısı ile sizin yaptığınız hareketlerle sallanan oyuncağı yakalama havesi sizin elinizi pençelerden ve dişten koruyacaktır.
Kediler için toksik olmayan maddelerden yapılmış güvenli, eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacaktır.  Sadece interaktif oyun için tasarlanmış bu oyuncak, sapı izlemek, atlamaya ve sıçrama çalışmak, avcılık güdüsünü tekrar canlandırmak için düşünülmüştür.

Kedi olta ucundaki oyuncağı almaya çalışırken zarif atılımlarına şaşıracaksınız.  Daha da önemlisi, bu fare kedi oyuncak eğlenceli ve doğal bir şekilde egzersiz için kedi teşvik etmek için harika bir yoldur. 

Her yaştan kediler için son uygundur.


Özelliği
MalzemesiKumaş
Oyun AmacıOlta
**************
Kedi
Malzemesi
Kumaş Catnipli
Şekli
Olta
Kullanım Amacı
Yuvarlama-Yakalama