Eastland Akrilik Olimpik Kuş Halkası, , Eastland
Eastland Akrilik Olimpik Kuş Halkası, , Eastland

Eastland Akrilik Olimpik Papağan Halkası

Marka : Eastland
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 45,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 36,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8712697052300
4,90 TL 'den başlayan taksitlerle

Eastland Akrilik Olimpik Kuş Halkası

14 cm çapında 3 adet halkadan oluşan toplam uzunluğu 44 cm olan çanlı olimpik kuş halkası.

Eastland Akrilik Olimpik Papağan Halkası papağanınız için mükemmel bir oyuncak. Hepimizin bildiği gibi kuşlar farklı oyuncaklarla, özellikle de papağanlar oynamayı severler. Kuşların kafes içerisinde aktif ve meşgul kalmak, can sıkıntısını ve kaygıyı önlemek için oyuncaklara ihtiyaçları vardır. Bu özel oyuncak, kuşunuzun güvenle oynayabilmesi için yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır. Ayrıca kuşunuzun dikkatini kesinlikle çekecek benzersiz bir tasarıma ve parlak renklere sahiptir.

Halka şeklindeki oyuncağın kuş kafesine asılması kolaydır ve kuşunuza mükemmel bir egzersiz yapma ve gagasını törpüleme ve tutma fırsatı sağlar. Kuş Oyuncakları olarak kuşunuza mümkün olan en iyi oyuncakları sunmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kuş Oyuncakları ürün yelpazemizde çiğneme oyuncakları, besleme oyuncakları ve bulmaca oyuncakları gibi çeşitli oyuncak türleri bulunmaktadır.

Bu oyuncaklar, kuşunuzu genel sağlığı ve refahı için hayati önem taşıyan zihinsel ve fiziksel olarak uyarmak için tasarlanmıştır. Özetle Eastland Akrilik Olimpik Papağan Halkası kuş oyuncağı koleksiyonunuza mükemmel bir ektir. Sorumlu kuş sahipleri olarak tüylü dostlarımızın mutlu ve sağlıklı olmalarını sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Onlara doğru oyuncakları sağlayarak hayatlarını daha keyifli ve heyecanlı hale getirebiliriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR