Bozita Sos İçinde Hindili Pouch Kedi Konservesi 85gr
Bozita Sos İçinde Hindili Pouch Kedi Konservesi 85gr

Bozita Sos İçinde Hindili Pouch Kedi Konservesi 85gr

Marka : Bozita
İndirim Oranı : %25 indirimli
Fiyat : 11,50 TL(KDV Dahil)
indirimli : 8,62 TL(KDV Dahil)
Barkod : 7300330036100
1,08 TL 'den başlayan taksitlerle

Bozita Sos İçinde Hindili Pouch Kedi Konservesi 85gr

 

Bozita kedi mamaları, İsveç formüllü içeriği ile, kedinizin günlük beslenmesi için, dengeli ve sağlıklı içeriğe sahip, yaş kedi mamasıdır. Bozita kedi mamalarının içeriği % 100 hayvansal protein ile hazırlanmıştır. Bozita kedi konservesi doğal malzemeler ile hazırlanmıştır. Kedi maması kolay sindirime yardımcı FOS (fruktooligosakkarit) içermektedir. Özenle hazırlanmış içeriği, dengeli bir beslenme için gerekli vitamin ve minerallerle kombine edilmiştir.

İçindekiler:  Et ve et ürünleri % 50,00 (% 8 hindi), mineraller, hindiba inulini (FOS % 0,10), İsveç menşeili doğal içerikler.

 Analizi;: Protein % 8,50, yağ % 4,50, ham lif % 0,50, ham kül % 2,00, nem % 82,00, vitamin D3 200 IU, vitamin E 12 mg, taurin 700 mg, bakır 2 mg, manganez 1,4 mg, çinko 14 mg, iyodin 0,10 mg.  

Kedi maması hakkında genel bilgi;

  Kedi sahipleri çok iyi bilir ki kediler insanlar için çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle her zaman onlar için en iyisini yapmayı isteriz. Bizler için son derece önemli bir yere sahip olan kedilerimizi beslerken çok dikkatli ve hassas davranmalıyız. Kedi beslemenin bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bunlardan biri kedilerinizi beslerken gelişim sürecine, yaşına ve kilosuna dikkat etmeniz gerektiğidir, yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için ayrı bir şekilde formüle edilmiş konserve kedi mamaları bulunmaktadır. Bunun nedeni ise her kedinin içerisinde bulunduğu zaman içerisinde farklı farklı besin ihtiyaçlarına sahip olduğudur. Kedi mamaları kedinizin yaşına uygunluk göstererek ihtiyaçları olan besin değerlerini dengeli bir şekilde almalarına yardımcı olmaktadır. Kedileriniz için tercih ettiğiniz yaş kedi mamaları kaliteli ve besin değerleri bakımından oldukça zengin olmalıdır. Kaliteli kedi mamaları fiyatlarının biraz daha fazla olması açısından kendisini belli etmektedir. Fiyatı uygun olanlarında kalitesiz olduğu düşüncesine varmak oldukça yanlıştır. Kaliteli olup olmadığını anlamanın en etkili yolu üzerinde yazılı olan besin değerlerine bakmak olacaktır. 

 

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Yaş Mama
İçerik Seçimi
Düşük Tahıllı
Paket Boyutu
0-100 Gr
Lezzet
Tavuk-Hindi
Şekli
Soslu Taneli