ME-O Delite Tahılsız Ton Balıklı Soslu Kedi Konservesi 80gr
ME-O Delite Tahılsız Ton Balıklı Soslu Kedi Konservesi 80gr

ME-O Delite Tahılsız Balıklı Soslu Yaş Kedi Maması 80gr

Marka : ME-O
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 19,80 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8850477024137
2,47 TL 'den başlayan taksitlerle

ME-O Delite Tahılsız Balıklı Soslu Yaş Kedi Maması 80gr

Balık sevmeyen kedi var mı? Hele birde sos içerisinde özel hazırlanmış bir lezzetse sanırım kediniz bayılacaktır. Üstelik kedilerin doğalarına uygun hazırlanmış tahılsız kedi maması onların ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri formülünde bulundurur.

Mamaların içeriğinde bulunan özel olarak hazırlanmış ton balıklı Me-o kedi maması kedilerinize ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz verir.

  • Taurin, kedinizin göz sağlığına etkisi vardır.
  • Biotin ve Çinko kombinasyonu, kedinin derisini ve tüylerini beslemeye yardımcı olur.
  • C vitamini, kedilerin bağışıklık sisteminin etkinliğini büyük ölçüde artırır.

 

İçerik: Ton Balığı ( %45 ) Modifiye Tapyaka Nişastası Katkı Maddeleri : Kıvam Arttırıcı Ksantam Garn (E415) Biotin : 50 mg/kg Vitamin C: 100 mg/kg Biotin : 50 mg/kg Çinko : 50 mg/kg Vitaminler ve mineraller

Analiz Raporu: Ham Protein %12 Ham yağ %0,1 Ham Lif %1 Nem %86 Ham Kül %2

 

 

Kedi maması hakkında genel bilgi;

  Kedi sahipleri çok iyi bilir ki kediler insanlar için çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle her zaman onlar için en iyisini yapmayı isteriz. Bizler için son derece önemli bir yere sahip olan kedilerimizi beslerken çok dikkatli ve hassas davranmalıyız. Kedi beslemenin bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bunlardan biri kedilerinizi beslerken gelişim sürecine, yaşına ve kilosuna dikkat etmeniz gerektiğidir, yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için ayrı bir şekilde formüle edilmiş konserve kedi mamaları bulunmaktadır. Bunun nedeni ise her kedinin içerisinde bulunduğu zaman içerisinde farklı farklı besin ihtiyaçlarına sahip olduğudur. Kedi mamaları kedinizin yaşına uygunluk göstererek ihtiyaçları olan besin değerlerini dengeli bir şekilde almalarına yardımcı olmaktadır. Kedileriniz için tercih ettiğiniz yaş kedi mamaları kaliteli ve besin değerleri bakımından oldukça zengin olmalıdır. Kaliteli kedi mamaları fiyatlarının biraz daha fazla olması açısından kendisini belli etmektedir. Fiyatı uygun olanlarında kalitesiz olduğu düşüncesine varmak oldukça yanlıştır. Kaliteli olup olmadığını anlamanın en etkili yolu üzerinde yazılı olan besin değerlerine bakmak olacaktır. 

 

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Yaş Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
0-100 Gr
Lezzet
Balık
Şekli
Soslu