Beaphar Junior Cal Yavru Köpekler İçin 200 Gr
Beaphar Junior Cal Yavru Köpekler İçin 200 Gr

Beaphar Junior Cal Yavru Köpekler İçin 200 Gr

Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 66,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 59,40 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231103218
7,40 TL 'den başlayan taksitlerle

Junior cal yavru kedi, köpek ve tüylü hayvanlar için mineral karışımıdır, Tüylerin sağlıklı, dişlerin güçlü ve kemiklerin esnek olmasını sağlar. Gelişme dönemindeki yavrular ve nekahet dönemindeki hayvanlar için uygundur. besin takviyesi olarak kullanılabilir.

Beaphar Junior Cal Yavru Köpekler İçin Kalsiyum 200 Gr

Junior Cal, köpek ve kedi yavruları için mineral ve vitaminlerle doludur. Junior Cal, evcil hayvana esnek kemikler, güçlü dişler ve sağlıklı bir tüy verir. Gebe ve doğum yapmış süt veren anneler için doğru bir evcil hayvan vitaminidir. 2 aylıktan itibaren büyümekte olan köpekler ve kediler ile hamile ve emzikli hayvanlar için Junior Cal vitamin takviyesi ile daha sağlıklı bireyler yetiştirebilirsiniz.

Kemikleri ve dişleri güçlendirmeye, tüylerin sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur.

Yem katkı maddesindeki yüksek kaliteli mineraller, fosfat, D Vitamini ve laktik asit ile zenginleştirilmiştir.

Kalsiyum, kemiklerin yapısal bütünlüğü, kalp dahil tüm kas kemik kasılması, sinir uyarılarının iletilmesi, kanın pıhtılaşması, hücre zarlarının sağlığı ve besinlerin bunlar aracılığıyla taşınması için gereklidir.

Fosfor, kemiklerin ve sinir, kas ve glandüler dokunun tüm hücrelerinin bir parçasıdır ve yaşam desteğinin enerji süreçlerinde önemli bir rol oynar.

Magnezyum, tüm vücut dokularının sağlığını, karbonhidratların, yağların ve proteinlerin enzimatik metabolizma sisteminin işleyişini, kalsiyum, fosfor, sodyum ve potasyum metabolizmasını destekler.

Bütün bu etkileri ile Junior Cal köpek vitamini içerisinde köpeklerinizin kas gelişimi ve bağışıklık sistemleri için ideal bir seçimdir. Köpek kemik gelişimi desteklenenlerde, buna bağlı olarak daha iri ve heybetli köpeklere sahip olabilirsiniz.

Kedi kalsiyumu olarak kullanılacağı gibi emziren yetişkin kedilerde sür miktarını arttırmak için kullanılmalıdır. Kalsiyum tabletinin yutturulmasının zor olduğu kediler için toz şeklindeki Junio Cal'a sağlıklı kemik ve yavrularda sağlıklı gelişim için ihtiyaç vardır.

 

Kullanım: Yavru kedi ve köpekler için günlük bir, orta boy köpekler için 2 büyük olanlar için 3 ölçek gıdaya karıştırılarak verilmelidir. Kuru mama verilirken katkı maddesini karıştırmadan önce bir kaşık dolusu konserve ya da bitkisel yağ ekleyerek hafifçe nemlendirin ya da kefir ile karıştırın.

 

Dozaj: Yavru kediler, kediler, köpek yavruları, küçük ve orta ırkların genç köpekleri ve kürklü diğer hayvanlar, hamile ve emziren hayvanlar için günlük 2-3 hafta - 1 çay kaşığı.

Yavru köpekler, genç köpekler, küçük cins köpekler, kediler – günde 1 ölçü kaşığı (3 g);

Ortalama cins köpeklere - günde 2 ölçü kaşığı (6 g);

Büyük cins köpekler, hamile ve emzikli hayvanlar - günde 3 kaşık (9 g). Yavrular için kabul süresi 3-4 hafta, yavru kediler için 2-3 haftadır.

 

Bileşimi: Proteini – %1,9, Yağlar – %0,3, Kül – %66,4, Nem – %13.7, Kalsiyum – %22,9, Fosfor – %14.5, Magnezyum - %0.8.

 

Endikasyonları Köpek ve kedilerin rasyonlarını vitamin ve minerallerle zenginleştirmek ve dengelemek için.

Saklama koşulları Orijinal ambalajında ​​saklayın. Işıktan ve nemden koruyun. Çocukların ve hayvanların erişemeyeceği yerlerde saklayın. +5-25°С'de gıda ve hayvan yemlerinden ayrı olarak saklayınız.

Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.