Acana Crunchy Chicken Dog Treats Tavuklu Köpek Ödülü
Acana Crunchy Chicken Dog Treats Tavuklu Köpek Ödülü

Acana Crunchy Chicken Dog Treats Tavuklu Köpek Ödülü

Marka : Acana
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 64,99 TL(KDV Dahil)
indirimli : 58,49 TL(KDV Dahil)
Barkod : 064992716578
7,29 TL 'den başlayan taksitlerle

Acana Crunchy Chicken Dog Treats Tavuklu Köpek Ödülü 100 Gr

Tüm ırk ve yaşam evreleri için Lif açısından zengin tatlı patates içeriği sağlıklı sindirimi destekler ve bağırsak sağlığına katkıda bulunur. Mide, tavuğu kolay sindirir ve köpeklerin lezzetine bayıldığı tavuk ciğeri de önemli bir protein kaynağıdır.
Neden inanalım?
Avrupa’da köpek ödül mamaları toplam köpek mamalarının %22’sini oluşturuyor ve 2025 yılı itibariyle de, kategori ortalamasından %9 puan daha yükselerek, %37’ye kadar büyüyeceği öngörülüyor.
Köpek ödül mamaları alıcılarının marka sadakatinin daha düşük olduğu ve markadan ziyade doku ve lezzete odaklandıkları biliniyor bu da yeni alıcıları Acana markasıyla tanıştırmak için bize harika bir fırsat sunuyor.
·Tek protein ve protein açısından zengin
·Tahılsız
·Protenin %85’i hayvansal içeriklerden geliyor
·Yalnızca 5 sade içerik! 1.Tavuk Ciğeri 2.Tatlı Patates 3.Tavuk Eti 4.Taze Tavuk 5.Tavuk Yağı + Doğal Antioksidanlar, Koruyucular ve Çeşniler
·Harika tadı olan ve rağbet gören ciğer, diğer aramalara karşı Google aramalarında %250+

Analitik Bileşenler: Ham protein (%38), Ham yağ (%10), Ham lif (5%), Nem (%10)

İçerik:Taze tavuk ciğeri (%30), suyu alınmış tatlı patates (%30), suyu alınmış tavuk (%30), taze tavuk (%4), doğal aroma, tavuk yağı (%2.5) *%85’in, % 33 ile %38 arası ham protein, içeriklerin işlenmemiş halinden türetilmiştir ve yaklaşıktır.

Paketleme Özellikleri: Doldurma Ağırlığı 100gr -Sombrero askı deliği -Kilitli torba Paketi belirtilen yerden açın. Son kullanma tarihi paketin arkasındadır.
Menşei:Kanada