Acana Classics Wild Coast Köpek Maması 17 kg
Acana Classics Wild Coast Köpek Maması 17 kg

Acana Classics Wild Coast Köpek Maması 17 kg

Marka : Acana
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 2.250,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 2.025,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 064992562175
252,40 TL 'den başlayan taksitlerle

Acana Classics Wild Coast Köpek Maması 17 kg

 

Tüm ırklar için her yaşa uygun Acana Classics Wild Coast köpek mamaları; köpeklerin atalarının yediği gıdalardan esinlenerek sağlıklarının en üst seviyede olması için kaliteli ve doğalarına uygun malzemeler kullanılarak üretilmiştir.
İşte tam da bu sebeple ACANA Wild Coast fayda ve lezzetle dopdolu kuzey Vancouver adasından serbest avlanan ve taze ve bütün olarak gelen balık içeriği ile kaliteli ham maddeler içerir.
Acana Wild Coast gerekli besin maddelerini doğal ve tam olarak sağlamak üzere balık eti, iç organlar ve kıkırdak içeren WholePrey™ oranlarında üç farklı taze balık içerir.

Pasifik ringa balığı– Kanada Kuzey Pasifik’inden tüm ve taze.
Keskin dişli pisi balığı – Kanada Kuzey Pasifik’inden tüm ve taze.
Mezgit balığı – Kanada Kuzey Pasifik’inden tüm ve taze

 

Acana Wild Coast Köpek Maması İçeriği : Ringa balığı eti (24%), Çekilmiş yulaf (23%), Taze bütün pasifik ringa balığı (10%), Taze bütün pisi balığı (6%), Ringa balığı yağı (6%), Soğuk preslenmiş kanola yağı, Taze bütün mezgit balığı (4%), Bütün kırmızı mercimek, Bütün yeşil bezelye, Bütün yeşil mercimek, Bütün garbanzo nohutu, Bütün sarı bezelye, Bütün yulaf, Güneşte kurutulmuş yonca, Mercimek lifi, Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana , Taze ıspanak, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, Dondurularak-kurutulmuş ringa balığı (0.1%), Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta , Hatmi kökü, Kuşburnu .

 

Acana Wild Coast Köpek Maması Analizi: Ham protein (min.)29 %, Ham yağ (min.)17 %, Ham kül (max.)7.5 %, Ham lif (max.)    5 %, Nem (max.)    12 %, Kalsiyum (min.)1.1 %, Fosfor (min.)0.9 %, Omega-6 fatty acids (min.)2.4 %, Omega-3 fatty acids (min.)1.4 %
DHA (min.) 0.4 %, EPA (min.) 0.3 %, Glukozamin (min.) 700 mg/kg, Kondroitin sülfat (min.) 900 mg/kg, Linoleic acid (min.) 2.2 %, Carbohydrate (NFE) 29.5 %, Vitamin A 16 KIU/kg, Vitamin D3 1,800 IU/kg, Vitamin E    190 IU/kg
Vitamin B1 (Tiamin)21 mg/kg, Vitamin B2 (Riboflavin)20 mg/kg, Vitamin B3 (Niasin)55 mg/kg, Vitamin B5 (Pan. Asit)23 mg/kg, Vitamin B6 (Piridoksin18 mg/kg, Vitamin B12 0.2 mg/kg, Folik Asit 1.4 mg/kg, Kolin    2,200 mg/kg Sodyum 0.4 %
Klorid    0.7 %

 

Acana köpek mamalarının beslenme prensiplerinden başlıklar

Köpeğiniz et açısından zengin bir beslenme türüne adapte olmuştur. İşte tam da bu sebeple bizde %50 balık içeriğine sahip ACANA Wild Coast ’u, hepsi de insan tüketimine uygun olarak addedilen, Pasifik ringa balığı, keskin dişli pisi balığı ve mezgit balığı ile doldurduk.

Bugünün geleneksel köpek mamalarında sıkça yer alan bezelye ve patates proteinlerinden tamamen ari ACANA zengin protein içeriğini birinci sınıf hayvansal içeriklerden (bitkilerden değil) alır ve böylelikle köpeğinizin yağsız kas kütlesini destekler ve onu evrimsel ihtiyaçları doğrultusunda besler.

Taze balıkları en doğal, en besleyici şekilleriyle kullanıyoruz. İşte tam da bu nedenle ACANA Wild Coast içerisindeki 1/3 oranındaki balık tazedir ve fayda ve lezzetle doludur, kalan 2/3 ise konsantre ve doğal bir protein kaynağı sağlaması için kurutulmuştur veya yağlardan oluşmaktadır. Ayrıca tüm balıklar, ki günümüzün evcil hayvan üreticilerinde oldukça ender rastlanan bir durumdur, insan tüketimi için uygun addedilen hayvanlardan gelmektedir.

Köpeğinizin doğal beslenme ihtiyacında, obezite ve diabetin başlıca sebebi olarak bilinen karbonhidrata çok az gereksinim vardır. İşte tam da bu sebeple ACANA, geleneksel mamaların neredeyse yarısını oluşturan karbonhidratları sınırlar ve düşük glisemikli tek tahıl kaynağı olarak işlenmemiş yulaflar kullanır. İşlenmemiş yulaflar kan dolaşımına yavaş yavaş girerek kan şekerinde oluşabilecek çıkışları engeller ve yağ depolanmasını azaltır.

Köpekler doğada çeşitli av hayvanlarından faydalanırlar. İşte tam da bu nedenle ACANA Wild Coast, doğal beslenmeyi taklit eden hepsi de zengin besleyici WholePrey™ oranlarında balık, organ ve kıkırdaklarıyla Pasifik ringa balığı, keskin dişli pisi balığı ve mezgit balığı içerir, böylelikle de geleneksel köpek mamalarında bulunan sentetik katkı maddelerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

 

Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş)
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
16 - 20 Kg
Lezzet
Balık
Irk Özelliği
Small Medium Large