Whiskas Tavuklu Yavru Kuru Kedi Maması 300 Gr, Yavru Kedi Maması, Whiskas
Whiskas Tavuklu Yavru Kuru Kedi Maması 300 Gr, Yavru Kedi Maması, Whiskas
Whiskas Tavuklu Yavru Kuru Kedi Maması 300 Gr

Whiskas Tavuklu Yavru Kuru Kedi Maması 300 Gr

Marka : Whiskas
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 69,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 62,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5900951304378
8,56 TL 'den başlayan taksitlerle

Whiskas Kuru Kedi Maması

Kedi mamaları çeşitleri içerisinde yüksek proteine sahiptir. Yavru kediler ve yetişkin kedi için kuzu etli, sığır etli, ton balıklı Whiskas kedi maması çeşitleri mevcuttur. Kedilerin ihtiyaçlarını özel olarak hazırlanan içeriği ile karşılar. Kuru mama çeşitleri arasında kediler tarafından tercih edileni Whiskas ton balıklı olanıdır.

Evcil hayvanlarınıza sağlıklı bir beslenme sunmak istiyorsanız uygun fiyat ve kaliteli whiskas yaş mama ve whiskas kuru mama tercih edebilirsiniz. Kok kedili aileler için 14 Kg lık ambalajlarda satılan kuru mamalar oldukça ekonomiktir.

Whiskas Tavuklu Yavru Kuru Kedi Maması 300 gr

Yavru kediler için tam mama
%100 tam ve dengeli.
Yapay renklendirici ve aroma eklenmemiştir.
Doğal lif kaynağıdır.
İdrar yolu sağlığını desteklemek için dengeli minerallerle hazırlanmıştır.
Güçlü ve net görüş için gerekli olan A vitamini içerir.
Çinko ile sağlıklı deri ve tüy oluşumunu destekler.

  Önceleri miniğiniz ihtiyaç duyduğu her şeyi anne sütünden alır, ancak bir süre sonra onun her yemek zamanı dengeli beslenmesini sağlama görevi size düşecek.Yavru kediler gözleri için A vitamini, parlak bir kürk için E vitamini, güçlü kemik ve dişler için kalsiyum, genel büyüme için protein ve enerji için kalori gibi temel besin öğelerine ihtiyaç duyar. İşte Whiskas® Poşet Yavru?da bunları bulacaksınız.Şüphesiz, kediniz besleyicilikten çok lezzet ile ilgilenir, bu yüzden her poşet, miniğinizin sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyümesine yardımcı olacak temel besin maddeleri ile dikkatlice hazırlanmış, hafif pişmiş sulu et parçaları içerir.Hamile ve süt veren annelerin yanı sıra sütten kesilme döneminden 12 aylık döneme kadar olan yavrular içindir. Büyümekte olan yavruların ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini içerir. Hızlı ve dengeli bir gelişme sağlamanın yanı sıra kolay sindirilebilir ve kolay yenilebilir küçük taneli yavru mamasıdır. İçerdiği kalsiyum ve fosfor kemik, diş yapılanmasına, protein ise güçlü bir kas gelişimine yardımcıdır. İyi görme gücü için gerekli olan taurin ve A vitamini ile zenginleştirilmiştir. Tazeliğini koruyan fermuarlı poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.Minik kediniz hayata başlarken hiçbir şey sağlıklı, dengeli bir yemek rejiminden daha önemli olamaz. Whiskas® Kuru Yavru ile, kediniz dayanılmaz çıtır çıtır bir lezzetle yemek zamanlarında ihtiyaç duyduğu her şeyi almış olur.Ayrıca bu sayede kemiklerinin gelişmesi için kalsiyum, bedenen gelişmesi için protein ve organlarının sağlıklı çalışması için vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm doğal yağları ve mineralleri de almış olacak.

 

İçindekiler: 

Tahıllar, et ve hayvansal yan űrűnler (kahverengi tanecikler 4% tavuk içerir*), sebze kaynaklı ürünler, bitkisel ve hayvansal yağlar, mineraller, sebze protein ekstraktları, çeşitli şekerler, sebzeler (turuncu tanecikler 0.5% kurutulmuş havuç (4% havuca eşdeğer) içerir ve yeşil tanecikler 1% kurutulmuş bezelye (4% bezelyeye eşdeğer) içerir*), sűt ve sűt yan űrűnleri (dolgulu tanecikler 0.7% yağsız süt tozu içerir, 4% yağsız süte eşdeğer*), maya. *Kahverengi tanecikler genellikle ürünün 70%’i, dolgulu tanecikler genellikle ürünün 14%’ü, turuncu ve yeşil taneciklerin her ikisi de genellikle ürünün 8%’idir.

Mamanın Analizi:

Su % 11, Ham Protein % 37, Ham Yağ % 13, Ham Selüloz % 4, Ham Kül % 10, HCİ?de çözülmeyen kül 10, Makro ve Mikro mg/kg Elementler: Kalsiyum 2,5 , Fosfor 2,5 , Sodyum 1,8 , Taurin 800, Vitaminler IU/kg, mg/kg: A vitamini 3000, D3 Vitamini: 200 , E vitamini 30.

 

Beslenme Tavsiyesi; 

Yavru Yaşı           Günlük Verilecek Miktar              Poşet Mama ile Kombine

1-3 Aylık                        35-75 gr                               1-2 poşet 30 gr

4-5 Aylık                       75-100 gr                             2 poşet 30-50 gr

6-10 Aylık                     95-110 gr                             2 poşet 40-60 gr

10-12 Aylık                     90-95 gr                             2 poşet 30-45 gr

Genel Hatırlatmalar:

Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.

Kuru mama ile birlikte sürekli  taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz.

Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.

Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama  ürün içeriği aynıdır.

Mamanın tazeliğini koruması için kapalı bir kapta saklayınız.

 

Yavru Kedi Maması Hakkında Genel Bilgilendirme;

  Kedilerinizi beslerken yaşlarına oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer yavru bir kedi besliyorsanız, vereceğiniz kedi maması kesinlikle yavru kedinin vücudunun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini karşılayabilecek şekilde formüle edilmiş olması gerekmektedir. Yavru kedi mamaları büyüme gelişme içerisindeki kedilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde zengin içeriğe sahip %100 doğal, kolay sindirilebilir ve her açıdan zengin olmalıdır. Kedi maması çeşit bakımından farklılık göstermektedir. Değişik markaların farklı lezzetlerde kedi mamaları bulunmaktadır. Kediniz her kedi mamasının tadını beğenmeyebilir bu nedenle onun severek yediği kedi mamasını bulmalı ve sürekli olarak o mama ile beslenmesine olanak tanımalısınız. Kediler alışkın oldukları tat dışındaki kedi mamalarını tüketmekten kaçınmaktadırlar. Bunun sonunda sindirim, mide ve bağırsak sorunları yaşamaktadırlar. Kedinizi beslerken sofranızdan artık yemekler ile beslemekte kaçınmalısınız. Onu mutlu eden kedi maması ile beslenme ihtiyacını karşılamanız yeterli olacaktır. 

 

 
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş)
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
100-500 Gr
Lezzet
Tavuk-Hindi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR