Versele Laga Kanarya Yemi 1 Kg
Versele Laga Kanarya Yemi 1 Kg

Versele Laga Kanarya Yemi 1 Kg

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 220,00 TL
indirimli : 198,00 TL
Barkod : 5410340210406
26,95 TL 'den başlayan taksitlerle
VERSELE-LAGA  KANARYA YEMİ 500 GR
Tüm kanaryalar için özel olarak hazırlanmış, %100 doğal içerikli,karışık yemdir.
* Özel içeriği sayesinde kuşunuzun tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.
* İçerdiği besin değerleriyle,kuşunuzun yaşam kalitesini arttırır.
* Fermuarlı ambalajı sayesinde yemin kullanımı sırasında bayatlamasını engellemeye yardımcı olur,paketleme aşamasında kullanılan özel vakumlama tekniği ile oksijensiz halde ambalajlanan ürün,son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

Yemin İçeriği :
Kanarya tohumu,sarı darı,keten tohumu,şalgam,bal,sıvı ve katı protein,ham yağ,ham lif,lifler,balık yağı,kalsiyum ve fosfor

Günlük Kullanım Miktarı :
Kafeste bulunan her kuş için 2 adet yemek kaşığı yem konulması önerilir. 

Ürün Saklama Koşulları :
Ürünü nemsiz ve serin bir ortamda saklayınız.
 
*Versele-Laga Doğallık ile Beraber Gelen Kaliteli Üretim Standartları*
Tohumlar, tahıllar ve diğer doğal ürünleri kullandığımız için kalite kontrol çok önemlidir. Çünkü her bir hasat farklı renge, şekle ve yoğunluğa sahiptir. 
Bu nedenle öncelikle katı standartlarımızı gözeterek, ham maddelerimizi alır almaz sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçiririz ve olumlu sonuç alınırsa ham maddeler üretim hattına gönderilir. 
Ayrıca ürünlerimiz, üretim süreci sırasında da farklı kontrollerden geçirilir. Hayvan yemleri için GMP (Yararlı Üretim Uygulamaları), HACCP (Risk Analiz ve Kritik Kontrol Noktaları) ve IFS (Uluslararası Yem Standartları) gibi tüksek kalite standartlarını temel alırız. Böylece ham maddelerin yapısı ve menşeisinin izlenebilirliği ile kullanılan materyaller ve üretilen yemlerin kanunlara uygun üretilmesi sağlanır. 
Versele-Laga olarak kalitenin karşılığının her zaman alınacağına inanırız ve şirketimizde çalışan herkesin bu fikri benimsemesini sağlarız. Elbette yalnızca kalitemizi yükseltmekle kalmıyoruz; yaptığımız her işi en iyi şekilde yapmaya da çabalıyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR