Trixie
Ürün Kodu : 4011905022895

Trixie Köpek Eğitim Clicker T4999

%10
indirimli
Favorilere Ekle
33,30 TL
37,00 TL
- Çok beğendim - , Köpeğim ve ben ürünü çok beğendik çıkardığı ses oldukça kaliteli 2. Aldığım ürün oldukça kaliteli bir site teşekkürler petburada.com
5/ 5
- faydalı bir cihaz - , Uygun fiyatlı, faydalı bir cihaz...
3/ 5
24 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Trixie Köpek Eğitim Clicker

  Her yaşta köpek,kedi,tavşan,kuş için kullanabileceğiniz, pozitif eğitim aracı olan bu Clicker ; çıkarttığı özel ses ile petinizin doğru yaptığı hareketi onaylayacağınız , burnuna nazikçe üzerindeki taşıma lastiği ile kolaylıkla bileğinize yada belinize takabilirsiniz.
  Köpeklerin yanı sıra, kedi ve tavşan gibi küçük ev hayvanlarının olumlu şartlandırma yoluyla eğitimini sağlayan oval biçimli, butonlu cliker.
  Son yıllarda yavru ve yetişkin köpeklerin eğitimi için yaygın olarak kullanılan cliker, ses butonuna basıldığında yumuşak ve akustik bir ses çıkarır. İstenildiğinde çıkarılıp takılabilen bileklik sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz clicker'ın kullanımında en önemli nokta küçük ev hayvanınızın doğru davranışı sergilediği an butona basmanızdır.
  Cliker ile eğitime öncelikle, çıkardığı yumuşak sesi hayvanınıza tanıtmakla başlamalısınız. Klasik şartlandırma işlemi olan çalışmada mutlaka ödül kullanılmalıdır. Sevdiği ödülü küçük parçalar halinde önceden hazırlayın ve her click sesinden sonra mutlaka verin. Bir süre sonra hayvanınız her click sesinden sonra ödül almak için yanınıza gelecektir.
  Eğitimin ikinci aşaması, istediğiniz davranışı yapmasını sağlamaktır. Bu aşamada hayvanınız istediğiniz şeyi yaptığında clicker’a basın ve sonra ödül verin. Tekrar eden çalışmalar sonrasında, iyi bir şey yaptığında ödül aldığını öğrenecek ve zamanla click sesi ona istenilen eylemi çağrıştıracaktır. Bu eğitimin başarıya ulaşmasında takip ve zamanlama çok önemlidir. Örneğin, köpeğiniz havladığında değil sustuğunda yada yanınıza geldiğinde clicker'a basarak ödül vermeniz, eğitim sürecinin başarı ile tamamlanmasını sağlayacaktır.
  Uyarılar;
  * Click sesinden sonra mutlaka yiyecek veriniz.
  * Gerekmediği zamanlarda clicker ile oynamayınız, basmayınız ve başka bir kimsenin oynamasına izin vermeyiniz.
  * Başka birinin ödül vermesine müsade etmeyiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.