Beaphar Çiş Alıştırma Spreyi 20 Ml
Beaphar Çiş Alıştırma Spreyi 20 Ml

Beaphar Çiş Alıştırma Spreyi 20 Ml

Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %40 indirimli
Fiyat : 315,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 189,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231108671
25,73 TL 'den başlayan taksitlerle

Beaphar Çiş Alıştırma Spreyi 20 ml

Beaphar çiş spreyi yavru köpeğinizin tuvalet eğitimi almasında size ve köpeğinize yardımcı olacaktır. Çiş alıştırma damlaları köpeğinizin tuvalet yapması gereken yeri belirlemede özel bir kokuya sahip yardımcı bir üründür. Köpek sahiplerinin köpekle yaşamda en büyük sorunları köpeğin herhangi bir yere tuvaletlerini yapmalarıdır. Özellikle ev içerisinde bu sorun içinden çıkılmaz bir hal alır.

Köpeklerde tuvalet eğitimine eve ilk geldiği günden başlanılmalıdır. İyi bir gözlemle köpeğinize bu eğitimi daha kolay verebilirsiniz. Genelde köpekler yemekten oyundan ve uykudan sonra tuvaletlerini yaparlar. Başı önde yeri koklayarak gezen köpekler tuvaletini yapacağının habercisi olabilir.

Doğal yaşamlarında hayvanlar genellikle, diğer hayvanlara veya kendilerine ait olabilecek belirli bir izin kokusunun ardından idrar yaparlar. Bu ürünle köpeğimizin istediğimiz yere idrarını yapması için bir iz oluşturuyoruz. Köpeğin çok iyi idrar yaptığı istenmeyen bölgelerin temizlenmesi, izlerinin silinmesi ve istediğimiz yere idrara başlaması için önemlidir.

Ev içerisinde köpeğinizin tuvaletini yapacağı yeri belirlemek ve doğru yere tuvalet yaptığında onu ödül maması ile ödüllendirmek en doğru yöntemdir. Seçtiğiniz yer serilen bir çiş pedi ve Beaphar çiş damlası kısa sürede eğitime destek olacaktır.

İç Mekanlarda Kullanımı: Bir Gazete parçası üzerine 2-4 damla Puppy Trainer döktükten sonra gazeteyi istediğiniz yere koyun ve bunu köpeğinize koklatın burası artık köpeğiniz için gözde bir yer olacaktır. Bu işlemi özellikle köpeğiniz uyandıktan sonra her öğünden sonra ve uyumadan önce günde birkaç kez tekrarlayın

Dış Mekanlarda Kullanımı: Köpeğinizin ihtiyacını gidermesini istediğiniz yere bol miktarda dökün bu işlemi günde birkaç defa tekrarlayın Köpeğinizi istenileni yaptığı zaman ödüllendirin. Eğitim süresi her köpeğe göre değişir.

 

Genel Bilgi: Köpeğinizi çişe alıştırmak için üretilen damlalar speyler ve padler mevcuttur. Bunların kullanımı özellikle bebeklik döneminde gerek ailelerin acemiliği gerekse minik dostunuzun çiş konusundaki cehaleti hayatınızı zorlaştırmaktadır.Petburada.com da satışa sunulan çiş alıştırma ürünleri kalitesini ispatlamış markalar olmasına rağmen bazen köpeğinizin bireysel davranışlarından dolayı sizleri çaresiz bırakabilir. Tuvalet eğitimi verirken özellikle bu ürünleri mama verilen ve yatak olarak kullandığınız bölgeden uzakta kullanmanızı tavsiye ederiz. Çiş sprey yada damlalarını mümkünde pir pad e sıkmanızı yoksa gazete kağıdını kullanmanız kokunun uzun süre kalışından dolayı tercih edilmelidir. Bu ürünleri kullanırken pes etmemeli uzunca süre ısrarla üzerine gidilmeliidir.Eğer köpeğiniz doğru yere çiş yapıyorsa mutlaka ödüllendiriniz. hata yaptığında hatasını mutlaka gösterip yapması gereken pad e yönlendiriniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR