Trixie At Getir Oyun Topu Köpek Oyuncağı  ø7×37cm
Trixie At Getir Oyun Topu Köpek Oyuncağı  ø7×37cm

Trixie At Getir Oyun Topu Köpek Oyuncağı ø7×37cm

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 353,48 TL(KDV Dahil)
indirimli : 282,78 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4011905356945
38,49 TL 'den başlayan taksitlerle

Trixie At Getir Oyun Topu Köpek Oyuncağı  ø7×37cm

 

Pamuk polyester ipten üretilmiş at getir oyun topu. Topun çapı 7cm, tutma yeri ile birlikte oyuncak uzunluğu 37cm dir.

Köpek oyuncakları kullanmanın yararları nelerdir?

 

Fiziksel Egzersiz: Günümüzde ev köpekleri zamanının pek çoğunu evde geçiriyor. Köpeklerin aslında doğada özgür ve sürekli hareket halinde olduklarını unutmayalım. Bu yüzden, günümüzün ev köpeklerinin de her gün hareket halinde olmaları gerekmektedir. Köpek oyuncakları köpeğinizin hareketsiz kalmaya bağlı obezite, diyabet ve kireçlenme hastalıklarından korunması için muhteşem bir fırsattır.

Zihinsel Uyarılma: Köpekler son derece zeki yaratıklardır. İnsanlar gibi onlar da sıkılabilir ya da duygu değişimi yaşayabilirler. Köpeklerin ruh halini düzeltmek ya da onları mutlu etmek için merak uyandıran köpek oyuncakları iyi gelecektir. Oyun oynamak stres atmaya, can sıkıntısına, yalnızlığa ve huzursuzluğa iyi gelir. Köpeklerin psikolojileri iyiyken, her zaman sizin sadık ve eğlenceli arkadaşlarınız olacaklardır.

Bağlanma: Köpekler kibar, sevecen, sosyal yaratıklardır ve bir aileye ya da bir maddeye bağlı olmak isterler. Bağlılık, şefkat ve oyun zamanı onlar için oldukça önemlidir. Köpeklerin sosyal yönünün gelişiminde insanlarla ya da diğer köpeklerle etkileşimleri önemli rol oynar. Köpeğinizle bağlılığınızın gelişimine zaman ayırdığınıza emin olun. Köpeğinizle birlikte oyuncakları ile oynamak, hem günlük stresinizi atmanızı hem de gevşemenizi sağlayacaktır.

Güçlü Dişler: Köpeğinizin dişlerini fırçalayarak temizlemeyi ele alırsak, köpek oyuncakları kullanarak temizlenmesi daha kolay olabilir. Çiğnemek sadece tükürük üretimini arttırmaz, aynı zamanda dostunuzun keskin dişlere ve güçlü bir çeneye sahip olmasını sağlar.
 

**************
Köpek
Kullanım Amacı
At-Getir Oyunları Çekiştirme Diş Kaşıma
Malzemesi
Pamuk
Özelliği
Outdoor
Şekli
Halat-İp
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR