Tofu Kedi Kumu 6 Lt, Organik Pellet Kumlar, Flip Pet
Tofu Kedi Kumu 6 Lt, Organik Pellet Kumlar, Flip Pet
Tofu Kedi Kumu 6 Lt, Organik Pellet Kumlar, Flip Pet

Tofu Kedi Kumu 6 Lt

Marka : Flip Pet
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 349,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 314,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8682631206048
42,86 TL 'den başlayan taksitlerle

Tofu Kedi Kumu 6 Lt 

SUFFICE %100 Organik Tofu Kedi Kumu ile evinize sağlık! Tofu kedi kumu, soya sütü üretiminde kullanılan soya fasulyesinin atık depolama alanına bırakılan, soya fasulyesinin çözünmeyen kısımlarından işlenerek elde edilir. Suffice Tofu Kedi Kumunu çevre dostu yapan da tam olarak bu özelliktir! Doğada parçalanabilen ve soya sütü üretiminde “boşa harcanan” malzemeleri kedi kumu olarak kullanmak, hem doğanın döngüsüne hem de geleceğimizi gözeten alışkanlara katkıda bulunmayı sağlar.

Günlük hayatta sık karşılaştığımız bentonit kedi kumu ve kristal kedi kumu ile karşılaştırıldığında, üç kat daha fazla nem alarak sıvıyı anında hapseder ve sıvıyla temasa geçtiği an topaklaşır. Bu hızlı emilim ve topaklanma, tofu kedi kumundaki idrarın ve dışkının kedi kumu kabına dağılmadan kolayca kürekle temizlenmesini sağlar. Ayrıca diğer kedi kumları ile karşılaştırıldığında tofu kedi kumu tozutma yapmayarak, hipoalerjenik yapısıyla hem kedinizin hem de sizin diğer kedi kumlarında rastlayabileceğiniz alerjenlerden korunmanıza yardımcı olur.

Tofu kedi kumunun kimyasal ve sentetik maddeler içermeyen tamamen doğal yapısı evcil dostlarımızın solunumunda kedi kumlarından kaynaklı astım ve böbrek yetmezliği problemlerine yol açmaz.

Doğal soya fasulyesinden üretilmesiyle birlikte biyoçözünür bir madde olduğundan, plastik poşet kullanmak yerine tuvalete atarak kolayca temizliğini sağlayabilir, tuvaletiniz tıkanmadan suda çözünen yapısıyla hızlı ve pratik bir temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Organik soya fasulyesinden üretilen doğa dostu Suffice Tofu Kedi Kumuna hem evcil dostunuz hem de kendiniz için şimdi geçiş yapın!

Kumun Çeşiti
Organik Kumlar
Kumun Tane Şekli
Kalın Taneli
Kumun Kullanımı
Topaklaşan
Kumun Koku Özelliği
Kokusuz
Kumun Ambalaj
6 -9 Lt
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR