Taste Of The Wild Low Land Creek Ördekli Kedi Maması 2 Kg
Taste Of The Wild Low Land Creek Ördekli Kedi Maması 2 Kg

Taste Of The Wild Low Land Creek Ördekli Kedi Maması 2 Kg

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 210,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 189,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 074198614424
23,56 TL 'den başlayan taksitlerle

Tahılsız kedi mamaları kedilerinizin doğal hayatlarındaki beslenmeye en yakın beslenmeyi sunar. Taste of the Wild kedi mamaları kaliteli, sağlıklı ve doğalarına en uygun kedi mamasıdır.

Taste Of The Wild Low Land Creek Ördekli Kedi Maması 2 Kg

 

Rosto Bıldırcın Ve Rosto Ördek Eti Tahıl İlavesiz

-Tüm Yaşam Evreleri 
-Tahıl Yok
-Bıldırcın Rosto Ve Ördek Rosto
-En Uygun Amino Asit
-Sindirim Destek Sistemi
-Antioksidanlar
-Omega Yağ Asitleri Karışımı
-Meyve Karışımı
-Taurine
-Domates 
-Tahıl Yok,Soya Yok ,Yan Ürün Yok
-Mineraller

Tahıl ilavesiz formül tüm yaşam evrelerinde tatlı patates ve bezelye ile birlikte aktif kediniz için yüksek oranda sindirilebilir enerji sağlar.Gerçek ördek eti rostosu ve bıldırcın rosto eti ile yapılmış bu harika mamada başka hiçbir mamada olmayan lezzet vardır.Sağlıklı kediniz için meyve ve sebzelerle desteklenen bu harika formül kedinizin günlük hayatta aldığı zararları, içerdiği doğal antioksidanlar ile korumaya yardımcı olur ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi oluşturur aynı zamanda genel sağlığını'da destekler. Kediniz Taste of the Wild için can atıyor. Haydi ona gerçek bir mama verin...

Protein: 36% Minimum, Yağ: 16% Minimum, Kalsiyum: 1.9% Fosfor: 1.2%, Kalori: 3,558 kcal/kg (383 kcal/cup) Hesaplanan Metabolik Enerji

İçindekiler: Ördek eti ,hindi eti,tavuk eti,tatlı patetes, bezelye,tavuk yağı (E Vitamini ile doğal olarak korunan), patates proteini,rosto bıldırcın eti, somon yağı , metiyonin, taurine, kolin klorid, kurutulmuş hindiba kökü, domates,yaban mersini, ahududu, yuka özü, Enterococcus faecium, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus,Saccharomyces cerevesiae fermantasyon çözeltileri, Aspergillus oryzae, fermantasyon özü, E vitamini,niacin, manganez proteinat ,bakır proteinat, çinko sülfat,manganez sülfat, bakır sülfat,mono nitrat tiamin (B1 vitamini),tamamlayıcı A Vitamini, biyotin, potasyum iyodür, kalsiyum pantotanat,riboflavin (B2 Vitamini), pyridoxine hidroklorür (B6 vitamini), tamamlayıcı B 12 Vitamini,manganous oxide,sodyum selenit,tamamlayıcı D vitamini, folik asit.

 

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) Sensitive (Sindirim Sis.) Yüksek Enerjili Hypoalerjenik Urinary (İdrar Yolu) Hairball (Tüy Yumağı) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Ördek-Tavşan