Taste Of The Wild Geyik Etli ve Somonlu Kedi Maması 2 Kg
Taste Of The Wild Geyik Etli ve Somonlu Kedi Maması 2 Kg

Taste Of The Wild Rocky Mountain Geyikli Somonlu Kedi Maması 2 Kg

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 210,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 189,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 074198609666
23,56 TL 'den başlayan taksitlerle

Tahılsız kedi mamaları kedilerinizin doğal hayatlarındaki beslenmeye en yakın beslenmeyi sunar. Taste of the Wild kedi mamaları kaliteli, sağlıklı ve doğalarına en uygun kedi mamasıdır.

Taste Of The Wild Geyik Etli ve Somonlu Kedi Maması 2 Kg

 

Tahıl ilavesiz formül tüm yaşam evrelerinde tatlı patates ve bezelye ile birlikte aktif kediniz için yüksek oranda sindirilebilir enerji sağlar.Gerçek geyik eti rostosu ve füme somon eti ile yapılmış bu harika mamada başka hiçbir mamada olmayan lezzet vardır.Sağlıklı kediniz için meyve ve sebzelerle desteklenen bu harika formül kedinizin günlük hayatta aldığı zararları, içerdiği doğal antioksidanlar ile korumaya yardımcı olur ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi oluşturur aynı zamanda genel sağlığını'da destekler. Kediniz Taste of the Wild için can atıyor. Haydi ona gerçek bir mama verin...

 

-Tüm Yaşam Evreleri 
-Tahıl Yok
-Geyik Rosto Ve Somon Füme
-En Uygun Amino Asit
-Sindirim Destek Sistemi
-Antioksidanlar
-Omega Yağ Asitleri Karışımı
-Meyve Karışımı
-Taurine
-Domates 
-Tahıl Yok,Soya Yok ,Yan Ürün Yok
-Mineraller


İçindekiler:

Tavuk eti , tatlı patates, bezelye,tavuk yağı (E Vitamini ile doğal olarak korunan), patates proteini,rosto geyik eti, somon füme, doğal lezzetli okyanus balığı eti, metiyonin, taurine, kolin klorid, kurutulmuş hindiba kökü, domates,yaban mersini, ahududu, yuka özü, Enterococcus faecium, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus,Saccharomyces cerevesiae fermantasyon çözeltileri, Aspergillus oryzae, fermantasyon özü, E vitamini,niacin, manganez proteinat ,bakır proteinat, çinko sülfat,manganez sülfat, bakır sülfat,mono nitrat tiamin (B1 vitamini),tamamlayıcı A Vitamini, biyotin, potasyum iyodür, kalsiyum pantotanat,riboflavin (B2 Vitamini), pyridoxine hidroklorür (B6 vitamini), tamamlayıcı B 12 Vitamini,manganous oxide,sodyum selenit,tamamlayıcı D vitamini, folik asit.             

 

Garanti Analiz:

Ham Protein    42.0%    Minimum, Ham Yağ    18.0%    Minimum, Ham Lif    3.0%    Maksimum, Nem    10.0%    Maksimum, Çinko    120 mg/kg    Minimum, Selenyum    0.4 mg/kg    Minimum, Vitamin E    150 IU/kg    Minimum, Taurin    0.15%    Minimum, Omega-6 Yağ Asitleri*    2.8%    Minimum, Omega-3 Yağ Asitleri*    0.3%    Minimum
 

Kalori İçeriği: 3,745 kcals/kg (390 kcals/cup) Hesaplanan Metabolik Enerji

AAFCO Bildirgesi
Taste of the Wild® Rocky Mountain Feline® Formula AAFCO’ nun tüm yaşam evreleri için düzenlediği kedi beslenme profilinin beslenme seviyelerini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.

Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş) Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) Sensitive (Sindirim Sis.) Yüksek Enerjili Hypoalerjenik Urinary (İdrar Yolu) Hairball (Tüy Yumağı) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Balık Geyik