Appalachian Valley Küçük Irklar İçin Köpek Maması 2 Kg
Appalachian Valley Küçük Irklar İçin Köpek Maması 2 Kg

Taste Of The Wild Appalachian Valley Küçük Irk Köpek Maması 2 Kg

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 989,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 890,10 TL(KDV Dahil)
Barkod : 074198613359
121,15 TL 'den başlayan taksitlerle

Appalachian Valley Küçük Irklar İçin Köpek Maması 2 Kg

Yüksek sindirilebilir geyik eti ve küçük mama tanesi boyutu ile küçük ırk köpeğiniz için formüle edilmiştir . Probiyotikler ve prebiyotik lifler sağlıklı sindirimi desteklerken, kavrulmuş geyik eti, kuzu, yumurta, ördek ve okyanus balığı proteinleri ile birlikte optimal amino asit beslenmesini sağlar. Protein ve yağ açısından zengin olan bu formül, aktif küçük köpeklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar.
* Merada Yetiştirilmiş Geyik Eti - Bu formülün bir numaralı bileşeni olan geyik eti, besin ve enerji açısından zengin ve sindirilebilirliği yüksek bir protein kaynağıdır.
* Türe Özgü Probiyotikler - Sağlıklı sindirim ve bağışıklık sistemleri, evcil hayvanınızın genel sağlığı için hayati önem taşır. Tescilli K9 Strain Probiyotiklerimiz köpekler için özel olarak geliştirilmiştir ve canlılığı sağlamak için pişirme işleminden sonra eklenir. Yabani Lezzet, sağlıklı sindirim ve bağışıklık sistemlerini desteklemeye yardımcı olan 80 milyon canlı, aktif kültür sağlar.
* Sindirim Desteği - Garbanzo fasulyesinden elde edilen lif, sindirim sağlığının desteklenmesine yardımcı olurken, kurutulmuş hindiba kökünden elde edilen prebiyotik lif, sindirim sistemindeki faydalı probiyotik bakteriler için yakıt sağlar.
* Garbanzo Fasulye - Protein, mineral ve lif bakımından zengin olan garbanzo fasulyesi, bu tahılsız formüle bir dizi besin maddesi ekler.
* Antioksidanlar - Bezelye, mercimek, domates, yaban mersini ve ahududu dahil olmak üzere baklagiller ve meyveler, köpeğinizin genel refahını desteklemeye yardımcı olan besinler sağlarken, garantili çinko, selenyum ve E vitamini seviyeleri bağışıklık sistemini destekler.
İÇİNDEKİLER:
Geyik eti (%10), kuzu unu, nohut (%10), bezelye, mercimek, bezelye proteini, kanola yağı, yumurta ürünü, ördek unu, bezelye unu, domates posası, okyanus balığı unu, mineraller, kurutulmuş hindiba kökü, domates, yaban mersini, ahududu, yucca schidigera özü.
GARANTİLİ ANALİZ:
Protein %32,0, Yağ İçeriği %18,0, Ham Lif %4,0, Ham Kül %6,9, Nem %10,0, Omega-6 Yağ Asitleri minimum %2,8, Omega-3 Yağ Asitleri minimum %0,3, Kalsiyum %1,8, Fosfor %1,2.
Kg başına katkı maddeleri:
A Vitamini 10.000 IU/kg, Vitamin D 750 IU/kg, Vitamin E3 150 IU/kg.
Eser Elementler mg/kg:
Amino Asitlerin Demirli Şelatı 60 mg, Amino Asitlerin Kuprik Şelatı Hidrat 7 mg, Demirli Sülfat Monohidrat 60 mg, Bakır Sülfat Pentahidrat 7 mg, Potasyum İyodür 1.5 mg, Amino Asitlerin Manganlı Şelatı Hidrat 14 mg, Manganöz Oksit 14 mg, Manganez Sülfat 14 mg, Amino Asit Hidratın Çinko Şelatı 75 mg, Çinko Sülfat 75 mg, Sodyum Selenit 0,3 mg, Taurin minimum %0,12.
Duyusal Katkı Maddeleri:
Doğal lezzet.
Kalori İçeriği:
3.719 kcal/kg (370 kcal/cup) Hesaplanmış Metabolize Edilebilir Enerji.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR