Sera Vipan Baby Yavru Balık Yemi 100 Ml
Sera Vipan Baby Yavru Balık Yemi 100 Ml

Sera Vipan Baby Yavru Balık Yemi 100 Ml

Marka : Sera
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 251,00 TL
indirimli : 225,90 TL
Barkod : 4001942007405
30,75 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera Vipan Baby Yavru yemi 100 ml

Yavru ve büyüme devresinde olan genç balıkların yanısıra, 4 cm den kısa olan balıklar, ağız yapısı küçük olan barbus familyası ve kardinal türü balıkların da beslenmesi için spirulina içeren yemdir. Balıklarda 8 mm ve sonrasında kullanılması yarar vardır.
 
Ürünün İçeriği;
Balık unu, buğday unu, bira mayası, kalsiyum kazeinat, tüm yumurta tozu, gammarus, ısırgan unu, spirulina yosunu unu, deniz yosunu, ısırgan, balık yağı, bitkiler, alfa alfa, yeşil kabuklu midye unu, maydonoz, kırmızı biber, sarmısak, ıspanak, havuç, karides unu.
 
Beslenme Tavsiyesi;
Birden fazla öğünler ve küçük porsiyonlar halinde besleme yapılması tavsiye edilir. Yavru ve yetişmekte olan balıklara günde 3 - 6 öğün, yetişkin balıklara ise günde 1 - 2 öğün verilmesi tavsiye edilir.
Sera vipan® baby, 4 cmden kısa olan balıklar için uygun büyüme yemi ve dengeli temel besin kaynağıdır. BIO VIP formüllü içeriği ve yüksek seviyede protein sindirilebilirliğiyle sağlıklı ve uygun gelişimi sağlar. Pullar su yüzeylerinde şekillerini uzun süre koruyarak yüzer. Çok kolay sindirilebilir, yem tamamen tüketilir ve işlenir böylece gereksiz su kirliliği önlenir.
yumurtalarını ağzında kuluçkaya yatıran balıkların yeni yavruları için büyütme yemi.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR